2737
2734

دعا نویس و انهای  که موکل دارن وفال وسرکتاب باز کردن از اینده با خبرن؟!  خوندم نوشتن شابد از گذشته باخبرشن یا از حال حاضر ولی اینده وعلم غیب دست هر کسی نیست 

خب شاید وقتی یه چیزی به شما بگه شما هم کلی  به هین حرفاش گوش میدین حتما اتفاق میفته جذبش میکنید

نمیدونم کتاب دینی دوازدهم خواندید یا نه که امام زیر دیوار در حال افتادن بود نشسته بعد جاش رو عوض کرد مردم بش گفتن  از قدر الهی میترسی گفت نه از قدر وقضایی الهی به قدر وقضاییی الهی دیگه ی میروم یعنی انسان صاحب اختیار وانتخاب نه فقد قدر وقضایه الهی هست 

من خودم تو این مدت بد زندگیم از چنتا پرسیدم

اولی گف بر میگیردی به زندگیت وهمه چی خوب میشه ودیر بدمیگردی حتا اگه به دادگاه برسی وبرات جادو درست کردن

دومی بم گف برمیگردی  به این نزدیگی

سومی بم گف طلاق میگیری و دوباره  ازدواج میکنی وهیج راهی نیس که ادامه بدین و برات جادو کردن

چهاری اولش بم گفت برمیگردی الان بم گف طلاق میگری

پنجمی گف جادو درست کردن باید پول بدی باطلش کنم دو و۸۰۰ بدی

ولی من از ته دلم حس میکنم برمیگردم به زندگیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم توکل به خدا انشالله هرچی صلاحته همون بشه 

اگه شوهرت مرد خوبیه باهم ساز کنین هردو اخلاقای بدتون رو کنار بذارین و تلاش کنین برا یه زندگی خوب عمر ادما کوتاهه و مهم اعمال ادمه سعی کنین بیشتر رو اخرت تمرکز کنین انشالله خوشبختترین باشی گلم

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
2731
2738