2733
2734
عنوان

فک کنم زیادی تنهام 😑

209 بازدید | 41 پست

کلا دوستام زیاد نیستن دوست صمیمی هم ندارم چون واقعا اخلاق دوستای قبلیم جوری نبود که بتونم تحمل کنم 

خیلی با دوستام راه اومدم ولی دوستی که هشت سال باهاش دوست بودم انقدر نامرده که ماهی‌یه‌بار هم یه پیام بهم نمیده آخرین بارم من بهش پیام دادم که انقدر جوابم رو خشک داد که پشیمون شدم چرا بهش پیام دادم

شما هم اینجورین؟ 

آره دقیقا

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره منم رفیق زیادی ندرم.... داشته باشمم خانوادم نمیزاره زیاد باش رفت و اومد کنم میگن دختر خوبی نیس مخصوصا داداش خرم😑💔

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐
2731

اره،الانم مثلا روز جمعس همسرم عمدا رفته سرکار با اینکه تعطیلن منم تنهام تو خونه🙂

دارم سعی میکنم اروم باشم و به مسائل ساده بی تفاوت باشم و با خودم مهربون باشم،اگه راهکاری داری ممنون میشم کمکم کنی❣️

منم سه تا دوست دارم 

ولی دوست خیلی صمیمی ندارم

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

من دوست دارم بیرون تفریح همه جا ولی خب صمیمی نه دوست عادی و معمولی

زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا می کند😘👑💄       
2738

من یه دوست داشتم دو سال باهاش دوست بودم اصلا بهم پیام نمیداد یه بار بهش پیام دادم گفتم کجاهایی چرا خبری نمیگیری اونم گفت مگه تو دوست صمیمیم هسته که حالتو بپرسم؟ منم خیلی بهم‌ برخورد کلا رابطمو باهاش قطع کردم ولی با یکی از دوستام که ۸ ساله رفیقیم هنوز باهمیم

من‌اقیانوسم‌تو‌اکواریومتون‌جانمیشم.
2706