2410
2553
بیا بهت گفتیم دیگه  مشخص بود این مدل ادما خودخواهن، و البته کم هم هستن، شانس تو بود خورد ب ...

😂😂😂😂😂👍🏻

خداروشکر حداقل عاشقش نیستم یا حتی دوسشم ندارم... وگرنه اذیت میشدم... الان انگار راحت شدم 

این کاربری دست دو نفره . لطفا مارو اشتباه نگیرید . یا اگه گرفتید زود قضاوت نکنید و به رگبار فحش ببندید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همه از خداشونه من ی نگاهی بهشون بکنم... این چه آدم بدی بود!!!!!  پدرسگ مثل مار غاشیه بود... چق ...

اگه ناراحت نمیشی بگم این حرفو همه میزنن ته رابطه. بیخیالش

موندن و نموندن ادما زوری نیست. خواهان کسی باش که خواهانت باشه

اگه ناراحت نمیشی بگم این حرفو همه میزنن ته رابطه. بیخیالش موندن و نموندن ادما زوری نیست. خواهان ...

نه بابا 😂😂 ناراحت چرا... آخه من جدی میگم 🤦🏻‍♀️

فقط از ی چیز زورم میاد ... اون زودتر آنفالو کرد 😂😂😂😂😂💔💔💔💔 اههههه

این کاربری دست دو نفره . لطفا مارو اشتباه نگیرید . یا اگه گرفتید زود قضاوت نکنید و به رگبار فحش ببندید 
2720
نه بابا 😂😂 ناراحت چرا... آخه من جدی میگم 🤦🏻‍♀️ فقط از ی چیز زورم میاد ... اون زودتر آنفالو کرد ...

دیگه اینچیزا الان تو رابطه ها طبیعیه

من بدم میاد ولی خب کسی که رل بازی میکنه باید منتظر اینچیزا باشه. 

شبیهرتو ولی مدل دخترشو دقیقن الان دارم باش سر و کله میزنم. دیروز پیام داده بودم بش آن شده ولی سین نزده، فقط منتظرم پیام بده الان بشورمش پهنش کنم کف خیابون 

دیگه اینچیزا الان تو رابطه ها طبیعیه من بدم میاد ولی خب کسی که رل بازی میکنه باید منتظر اینچیزا باش ...

ای بابا چرا اینا اینطورن

دیگه اینچیزا الان تو رابطه ها طبیعیه من بدم میاد ولی خب کسی که رل بازی میکنه باید منتظر اینچیزا باش ...

من بار اولم بود و دیگه تکرارم نمیکنم.... چیه به خدا ... 

2714
ای بابا چرا اینا اینطورن

خودخواهی

خودشیفتگی 

دنبال بازی کردن و بازی دادن ادمان، تا موقعی بهت نیاز دارن خوبن بعدش ...

خلق و خوشونم متغیره به شدت. حساس هم هستن. زودجوش 

و البته فراموشکار چون برات اهمیتی قائل نیستن. 

کاملن مشخص بود طرفت چجور آدمیه، داشت اذیتت میکرد خودت بری با پای خودت. این بازیشونه وقتی میخوان کات کنن

البته من جون میدونم دم به تله ندادم، میخوام حالشو بگیرم، میشناسمشون اینارو قشنگ

همچین برم رو مخش حالش جا بیاد 

شما هم امشب وقتی زنگ زد جواب نده

فردایش بهش پیام بده زنگ زده بودی؟! کارداشتم یادم نبود قراره بهم زنگ بزنی

اینطوری بهش میفهمونی برای خودت ارزش قائلی

اگربراش مهم باشی خط فکری و رفتاریش رو تغییر میده اگرهم که مهم نباشی براش 

محکم از زندگیت حذفش کن

دوست خوبم رک گفتم چون مهمی.

لطف میکنید برای گشایش در کارهام صلوات بفرستید و دعا کنید. سپاس فراوان
خودخواهی خودشیفتگی  دنبال بازی کردن و بازی دادن ادمان، تا موقعی بهت نیاز دارن خوبن بعدش .. ...

پیام داد دختره؟

خودخواهی خودشیفتگی  دنبال بازی کردن و بازی دادن ادمان، تا موقعی بهت نیاز دارن خوبن بعدش .. ...

آخه بهشون باید گفت به .... مینازی

آخه بهشون باید گفت به .... مینازی

:))))   دقیقن 

ببین اینا خود شیفته‌ن، خودشونم میدونن مالی نیستن ولی این مدلی رفتار می‌کنن. دختره داغون این بازیارم داره در میاده فکر میکنه ملت بردشن. حالا اخلاق افتصاح قیافه نابود، موهاش داره میریزه و ... هزار چیز دیگه، حیف بی شعور نیستم وگرنه همرو ب روش میاوردم حسابی میریدم بهش 

:))))   دقیقن  ببین اینا خود شیفته‌ن، خودشونم میدونن مالی نیستن ولی این مدلی رفتار می‌ ...

تو منو ندیدی...همه دوستام گفتن تو بهش خیلی سرتری... من واقعا خوشگلم خیلی ... اون خاک تو سر فقط ی هیکل داشت ..... نه اخلاق نه پول نه احساس هیچییییی...متاسفم برا خودم که آنقدر براش خودمو کوچیک کردم 

2706