2733
2734
عنوان

قبلنا ک خام تر بودم فک میکردم اشکالی نداره ک ادم 2تا بچه داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1007 بازدید | 96 پست
این جبهه ای که گرفتید رو اصلا نمیتونم درک کنم یا شما توی همین کشوری که ما زندگی میکنیم زندگی نمیکنین ...

چرا اتفاقا منم دارم توی همین کشور زندگی می کنم ولی هیچ وقت ملاکم پول نبوده خوشبختی رو توی داشتن پول و ثروت ندیدم خوشبختی رو توی رضایت خدا و و خلوت و ارامش دیدم به دست اوردن دل و داشتن نیات و اعمال خیر قربت الی الله  فرق ما و شما تفاوت دیدگاه مونه همین 

این جبهه ای که گرفتید رو اصلا نمیتونم درک کنم یا شما توی همین کشوری که ما زندگی میکنیم زندگی نمیکنین ...

خواسته ها و اولویت های همه مثل هم نیست، برای اوشون شاید داشتن اتاق خواب معنیی نداره، حالا بچه ها از 5 سالگی میرن پیش دبستانی از 2تا 4سالگی بچشون اوقات دو نفره نمی‌خوان با همسرشون؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بحث پول خونه ۲۵۰ متری بکنار....شما بگرد علی پیدا کن چشم ما میشیم فاطمه.....موضوع پول خونه ۲۵۰ متری ن ...

شما متوجه شدید من جی گفتم ؟ منم منطورم بحث تربیتی بود گفتم کسی که بتونه بچه رو درست باربیاره و با همسرش توافق داشته باشه چرا نباید بچه بیاره؟؟!@

بعدم اگه الگوهای ما حصرت علی و فاطمه نباشن پس کی میخاد باشه شماهم ببین تو جامعه فاطمه های زیادی نیستن لازم نیست ما اونا بشیم ولی همینکه خصوصیاتمون رو حداقل کمی بتونیم نزدیک اونا بکنیم خودش کاریه ولی میدونید چیه ماحتی تلاشیم نمیکنیم شبیه اونا بشیم حتی اصراریم نداریم که بخایم اونارو بشناسیم فاطمه های علی هارو رشد میدن و علی ها فاطمه هارو بالا میبرن کاش همه جا ما قضیه رو دوطرفه میدیدیم

https://eitaa.com/joinchat/2092237053C3c5295f626
2731
چرا اتفاقا منم دارم توی همین کشور زندگی می کنم ولی هیچ وقت ملاکم پول نبوده خوشبختی رو توی داشتن پول ...

فقط تفاوت تفکرمون نیست این دقیقا دلیل جهان سومی بودنمونه .اکی امیدوارم همیشه همینطور از زندگیتون راضی باشین

تو این دنیا هیچی قابل پیش بینی نیست

مثلا چی میخوای بگی

اینکه 250 خونه داری

خودتو برتر حس میکنی تازه میگی با این شرایطم بچه نمیارم

خونه ما 2000 متری تو شهره یکبارم حتی پزشو ندادم

من سه تا دارم ارزومه یکی دیگه هم بیارم

زمین هم زیاد داریم بهشون گفتم همش و منو شوهرم با تلاش بدست آوردیم مال خودمونه خودشون باید تلاش کنن

درمان تضمینی بواسیر یا همورویید،سه روز.    روزی سه بار.     به مدت 20تا 30دقیقه.       توی تشت آب گرم بشینید   گره ها باز میشن وخون از گره خارج میشه     هرکی به دردش خورد 10تا صلوات بفرسته برای سلامتی و ظهور امام زمان.           خدا به شیطان گفت به آدم سجده کن ،شیطان گفت سجده نمیکنم ولی یجوری عبادتت میکنم که هیچ موجودی قبل و بعد من اونجوری عبادتت نکرده باشن.  ،خدا گفت نه من اینجوری میخوام میخوام تو منو طبق اراده و خواست خودم اینجوری عبادت کنی نه اونجوری که خودت میخوای......شیطان قبول نکردو رانده شد .....الان هم همون شگردو به کار میبره،خدا ۱۲۴ هزار پیامبرو فرستاد آخرم پیامبر مارو وقرآن و قشنگ فهموند که از ما چجور عبادتی و میخواد .....نماز بخونید روزه بگیرید باحجاب باشید و ......اما بازم بعضیا میگن دلت پاک باشه بسه ...دل پاک به چه دردی میخوره خدارو اونجور که خودش میخواد عبادت نکنیم!!!!!!!.            آیت الله بهجت میگه دنیا خانه ی بلاست...........         چه توقعاتی از خونه ی بلا دارید     
2738
تو این دنیا هیچی قابل پیش بینی نیست مثلا چی میخوای بگی اینکه 250 خونه داری خودتو برتر حس میکنی تا ...

شما منظور منو متوجه نشدین، پست هامو بخونین 

ولی شما و همسرتون با چ کاری تونستین خونه هزار متری صاحب بشین؟ این خیلی کنجکاوم کرد 

شوهرمن ۴تومنم حقوق نمیگیره حقشم خورده شده توی کارش و هزارتا بلای دیگم سرمون اومده ولی اینا هیچ ربطی به بچه اوردن نداره اینکه من خونم یه خابه و سختمه و هرجیز دیگه ای ربطی نداره 

اگه شما اعصاب و اخلاق و هنر تربیت کردن بچه رو دارید و باشوهرتون توافق دارید پس چرا نباید بچه بیارید و اینکه مطمینااز خرج همون حداقلیات برمیاد بقیش روهم خدامیرسونه نشکل مادقیقا همینه که توکل دیگه توزندگیمون نداریم اینهمه خدا گفته ازترس فقر خودتون مقطوع النسل نکنید

فقط تفاوت تفکرمون نیست این دقیقا دلیل جهان سومی بودنمونه .اکی امیدوارم همیشه همینطور از زندگیتون راض ...

شما هم سعی کنید از جهان اول تون لذت ببرین خوشبختی برمی گرده به ذهن ادم خوشبختی توی ذهن تون شما ملیار د ها پول داشته باشین تا وقتی افسرده باشین و ذهن تون منفی باف باشه هیچ وقت احساس خوشبختی نمی کنید . تمام .

میخام برم ب کارام برسم میترسم بچه ها اعتراض کنن تعلیقم کنن سایت خیلی عجیبیه  کم ادم سالم و ...

بله عزیزم همینجاس که من گفتم باید تحمل عقاید مخالف داشته باشید بنطرمن بی طرف بودن یعنی حزب باد بودن به هیچ دردی نمیخوره 

درضمن من بچه نیستم گزارش بزنم یادم نمیاد برای تاپیکی گزارش زده باشم شمام ناراحتی قفل کن برو خیالت راحت شه

شما منظور منو متوجه نشدین، پست هامو بخونین  ولی شما و همسرتون با چ کاری تونستین خونه هزار م ...

همسرم دفتر خدمات مجلس  داشت خودم دفتر بیمه

درآمد اون موقع بالای سی بود 

10سال پیشم آنقدر گرون نبود که

درمان تضمینی بواسیر یا همورویید،سه روز.    روزی سه بار.     به مدت 20تا 30دقیقه.       توی تشت آب گرم بشینید   گره ها باز میشن وخون از گره خارج میشه     هرکی به دردش خورد 10تا صلوات بفرسته برای سلامتی و ظهور امام زمان.           خدا به شیطان گفت به آدم سجده کن ،شیطان گفت سجده نمیکنم ولی یجوری عبادتت میکنم که هیچ موجودی قبل و بعد من اونجوری عبادتت نکرده باشن.  ،خدا گفت نه من اینجوری میخوام میخوام تو منو طبق اراده و خواست خودم اینجوری عبادت کنی نه اونجوری که خودت میخوای......شیطان قبول نکردو رانده شد .....الان هم همون شگردو به کار میبره،خدا ۱۲۴ هزار پیامبرو فرستاد آخرم پیامبر مارو وقرآن و قشنگ فهموند که از ما چجور عبادتی و میخواد .....نماز بخونید روزه بگیرید باحجاب باشید و ......اما بازم بعضیا میگن دلت پاک باشه بسه ...دل پاک به چه دردی میخوره خدارو اونجور که خودش میخواد عبادت نکنیم!!!!!!!.            آیت الله بهجت میگه دنیا خانه ی بلاست...........         چه توقعاتی از خونه ی بلا دارید     
2706