2726

عزیزم شیر خشک بزرگسالان مصرف کنید

انترامیل استاندارد ،حدقال ۳دوره

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برای بدن میخوام

فرقی نمیکنه کلا توپر میکنه

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
برای بدن میخوام

من برای صورت خوردم ولی انداممو بیشتر چاق کرد دوباره رژیم گرفتم 😂

الکیه فک کنم من ک خوردم فایده نداش البته ی قوطی خوردم

یه توضیح راجبِ اسمم👈 نوشتم خوناشام ب دوجهت اولا عاشق میویس هستم 🖤و دندونام عین مال اون خوناشامیه😸😻اما کوچولو رو واسه اینکه ظریفم نوشتم 😁راستی اینو بگم من خیلی مهربون و آرومم اما به وقتش طوفانی میشم ممکنه با مهربونی حرف بزنی چندبرابر مهربون باشم😻😍😘☺️ اما بد بشی منم هزاربرابر بد میشم😎😈👿😏
شیر خشک نیدو بزرگسالان خوبه به نظرت؟؟؟ 

اونو مصرف نکردم عزیزم اینی که خوردمو تو دوهفته چاق شدمو گفتم 

نمیخام خیلی چاق بشم میخام توپر شه اندامم

خب تا جایی که تو پر شدی بخور بعد قطع کن

2706