2737
2734

سلام 😍😍

من این ماه از سوم پری روزی ۳تا کلومفین خوردم 

از ۶ تا ۹ پری ۶ تا هاچ ام جی زدم 

روز ۱۰ سیکلم رفتم سونو واژینال ۴ تا فولی ۱۷ ۱۷ ۱۶ ۱۹ داشتم 

دکتر گفت روز ۱۴ سیکلت هاچ سی جی بزن 

اما خودم ترسیدم دیر باشه روز ۱۳ سیکلم آمپول رو زدم 

بعد این ماه روز ۸ ۱۰ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۷ ۱۹ اقدام داشتم 

امروز ده روز از آمپول میگذره ۴ روز مونده تا موعدم 

انشالله این ماه باردار هستم به لطف خدا 🙏🙏🙏

اینم بگم این ماه عکس رنگی هم انجام دادم 

انشالله  به امید خدا و ۱۴ معصوم منم به زودی تیکر بارداری میزارم یک صلوات برام میفرستی به نیت اینکه خدا بهم نی نی سالم صالح بده🙏🙏🙏میدونم این‌مته من مامان‌میشم خدایا شکرت خدایا شکرت ۱۹/۱۱/۱۴۰۰

کسی نیس واقعا منتظر نی نی باشه 

انشالله  به امید خدا و ۱۴ معصوم منم به زودی تیکر بارداری میزارم یک صلوات برام میفرستی به نیت اینکه خدا بهم نی نی سالم صالح بده🙏🙏🙏میدونم این‌مته من مامان‌میشم خدایا شکرت خدایا شکرت ۱۹/۱۱/۱۴۰۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم انشاالله بارداری

مرسی گلم

عکس رنگی کجا رفتی خوب بود درد نداشت هزینه اش چقدر شد

من مشهدم رفتم سوسن ضابطی 

چرا درد داشت چرا دروغ بگم اپه میدونستم انقد درد داره میرفتم با بیهوشی 

دکترم گفت برو نسل فردا با بیهوشی دوستم گقت درد نداره اما خیلی درد داشت بعدش حالم بد شد 

عزیزم ان شاالله که بارداری😍

مرسی انشالله  به دعای شما

2738