2726
عنوان

توروخدا کمک کنید

110 بازدید | 16 پست

بچهامن سه ساله نامزد کردم پریشب رفتیم خونشون ی بحث کوچیکی بینمون شد گوشیم دسش بود پیام اومد گفتم بده ببینم چیه و فلان حرف نزدیم دیگه باعم منو رسوند حرف نزدیم باهم تا امروز پیام داده بمن تو. یچیزی ازم پنهون میکنی داری بهم دروغ میگی من تاحالا یبارم دروغ نگفتم بهش آدم شکاکم نیس ک بگین جداشو زندگیت بهم میخوره الان این جوری فک  میکنه تورو خدا بگین چیکار کنم بغض گلومو گرفته اصن بلا تکلیفم،😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا خب باید همونموقع پیامو بهش نشون میدادی میگفتی که کسی نیست

ولی ناراحت نباش بهش زنگ بزن واسش همه چیو توضیح بده معذرت خواهی کن

من‌اقیانوسم‌تو‌اکواریومتون‌جانمیشم.
2728
وا خب باید همونموقع پیامو بهش نشون میدادی میگفتی که کسی نیست ولی ناراحت نباش بهش زنگ بزن واسش همه چ ...

اخه من مقصر نیستم هرچیم بهش میگم میگه کار ندارم خودت میدونی  بخاطر پیام نمیگه بخاطر اینکه گوشیو گرفتم میگه 

اخه من مقصر نیستم هرچیم بهش میگم میگه کار ندارم خودت میدونی  بخاطر پیام نمیگه بخاطر اینکه گوشیو ...

چقد بد شده😐💔تو اینجور روابط با این که مقصر نیستی باید کوتاه بیای با دعوا کردن فقط رابطه بیشتر خراب میشه ازش معذرت خواهی کن بگو ببخشید بخدا اونموقع عصبانی بودم که اینکارو کردم قول میدم دیگه تکرار نشه فقط تو ناراحت نباش

من‌اقیانوسم‌تو‌اکواریومتون‌جانمیشم.
چقد بد شده😐💔تو اینجور روابط با این که مقصر نیستی باید کوتاه بیای با دعوا کردن فقط رابطه بیشتر خراب ...

من کار بدی نکردم هرچیم بهش توضیح میدم گوش نمیده میگم بزارم خودش در موردش فک کنه میفمه من اینکاره نیسم

اوم حالا بنظرت چیکار کنم اجی بخدا گناه دارم من بجز اونم هیچکیو ندارم 😭😭😭😭

هیچی دیگه چیکار کنی. حرفتو که باور نمیکنه هر چی هم بگی بدتر میشه

سنگین و رنگین بشین سرجات تا خودش بیاد

هر چی بری منت کشی بدتره

کار بدی هم نکردی که معذرت خواهی کنی

هیچی دیگه چیکار کنی. حرفتو که باور نمیکنه هر چی هم بگی بدتر میشه سنگین و رنگین بشین سرجات تا خودش ب ...

اخ حرفه دلمو گفتی😭😭😭😭😭😭😭بخدا دارم خورد میشم هیچکیو ندارم تو این دنیا.... 😭😭😭

2706