2737
2734
عنوان

بغض داره خفم میکنه چیکار کنم

849 بازدید | 49 پست

خیلی دلم گریه میخاد خودمو سبک کنم 

ولی نمیتونم هی باید قورت بدم گریمو 

نمیتونم گریه کنم چون جلوشون اگ گریه کنم میفهمن شکستم دلم نمیخاد جلوشون کم بیارم

خیلی تنهام هیجایی پشتیبان ندارم همه بهم ظلم کردن اول ز همه خانوادم 

چیکارکنم خستم

کاربرقدیمی هستم میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرسی🌱(اینجا سایت تبادل نظر هست پس دوست عزیز اگه نظرم رو دوست نداشتی گزارش نزن)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اهنگ غمگین گوش بده

گریم درمیاد که 

باید تحمل کنم نباید جلوشون گریه کنم 

کاربرقدیمی هستم میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرسی🌱(اینجا سایت تبادل نظر هست پس دوست عزیز اگه نظرم رو دوست نداشتی گزارش نزن)
برو تو حموم گریه کن

حموم دیروز بودم الان نمیزارن حموم برم

اهنگ غمگین گوش بده

وای این که نمک پاشیدن رو زخم نکنی این کار به نظرم چون جمعم هست اگه شرایطشو داری برو بیرون و بدو اینجوری فکرت یکم آروم تر می‌گیره

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.

واسه ی خودت وقت بزار اول خودت رو تخلیه کن بعد بیخیال هیچ چیز با ارزش تر از تو نیست فدات شم منم خوانوادم خیلی ظلم میکنم بهم و راهی هم برای حذف و کمتر شدنشون نیست پس یکی دره یکی دروازه برام هیچ اهمیتی ندارد اونا نخواستن درکم کنند منم نمیکنم 

کاربر محترم تایپرم مشکل داره ایراد نگیر😬بهتر است سعی آن همیشه بهترین بودن در راه حقیقت باشد دیگران هرگز برای تو زندگی نمی‌کنند 🌿 زندگیت را پای آدم های پوچ و دروغ گو مزار . دنیایت را بر پایه حقیقت بساز تا پایه های سست ترمیم شوند . خود حقیقت را دوست بدار چرا که تو تنها شخص مهم زندگی خودت هستی ⁦^_^⁩. 
یه دفعه اینقدر بغضمو نگه داشتم که تارهای صوتیم آسیب دید😞

🥺🥺💔💔

2706