2726

عزیزم پس منو چی میگی که تازه ازدواج کرده بودم عقد ابجیم شد.تنها خوااااهرم!شوهرم با خانوادم قهر بود رفتم ارایشگاه شوهرم میدید چقد هیجان لباسمو دارم و چقد درگیر خیاط و اینا بودم.موقع رفتنی یهو یه جوری نگام کرد در رو قفل کرد گفت یا ساده باش یا اینجوری مثل خرابا نمیزارم بری.گفتم خب خودت حیفت نمیشه کلی پول ارایشگاه دادی من نمیتونم که مثل دختر همسایه برم.ناسلامتی خواهرشم.دیگه دیر شد و پدرم زنگ میزد پاشو بیا عاقد میخواد بخونه.دیگه به بابام گفتم چون شما باهم قهرین شوهرم نمیزاره بیام.در صورتیکه اون روز اقا فاز غیرت برداشته بودتش.و ربطی به قهر خانوادم نداشت قرار بود بخاطر حفظ ظاهر دو دقیقه بیاد تو محضر.اما اخرش منو نبرد.اما شب که جشن داشتن و زنونه مردونه جدا بود رفتیم.اینقد گریه کرده بودم ارایشم خراب شده بود حالم خراب هیچوقت شوهرمو حلال نمیکنم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جنسیت نی نی مشخص شد مامان روناهی؟؟

حالا که داری امضامو میخونی یه لبخند بزن و لطفا یه صلوات هم برای معلم شدنم بفرست‌. مرسی😚❤           °°hj°°                                                                   الیزابت_باتوری                                           جیران_آماندی_جیران                                                                            اتتت
2728

بااجازت اسی جان

میشه لطفا واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین؟ان شاءالله حاجت روا شید

سنی مذهب 🙂خدا جونم شکرت که معجزتو نشونم میدی 😍😍♥️♥️🥰🥰خدایا شکرت😍♥️ تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمی کند♥️ خدا هست♥️♥️خدا جونم خیلیییی دوست دارم مهربون ترینی ♥️🥰لطفا واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین ان شاءالله حاجت روا شید                                                                               نگفتمت مرو آن جا که آشنات منم در این سراب فنا چشمه حیات منم وگر به خشم روی صد هزار سال ز من به عاقبت به من آیی که منتهات منم نگفتمت که به نقش جهان مشو راضی که نقش بند سراپرده رضات منم نگفتمت که منم بحر و تو یکی ماهی مرو به خشک که دریای باصفات منم نگفتمت که چو مرغان به سوی دام مروبیا که قدرت پرواز و پرّ و پات منم نگفتمت که تو را ره زنند و سرد کنندکه آتش و تبش و گرمی هوات منم نگفتمت که صفت‌های زشت در تو نهندکه گم کنی که سر چشمه صفات منم نگفتمت که مگو کار بنده از چه جهت نظام گیرد خلاق بی‌جهات منم اگر چراغ دلی دان که راه خانه کجاستوگر خداصفتی دان که کدخدات منم 

چقد رو میدین به شوهراتون پرراام 😕😕 

شوهر آینده من ازین غلطا کنه جرش میدم

در انتظار فردا شب را سحر کن🎵                               با کوله باری از نور از شب گذر کن🎶.                     سرمست و عاشقانه در خود نظر کن🎼                         بشکن در قفس را از تن رها شو🎸                            درمان درد دردمند آن را دوا شو 🎻.                            از خود دمی برون آ محو خدا شو⁦⁦⁦🌬️⁩⁦🌨️⁩🌝          
2706