2737
2734
عنوان

با آدم دم دمی مزاج چیکار کنیم ؟؟😪

231 بازدید | 16 پست

با کسی که دم دمی مزاجه و مودیه یه هفته حالش باهات خوبه و حوصلتو داره ، ۲ هفته بی حوصلس و اصلا دلش نمیخواد باهات ارتباط برقرار کنه باید چیکار کرد ؟ 

من خودم همیشه حوصله اون آدمو دارم و وقتایی که اون بی حوصلس همش دوست دارم برم سمتش و اون بدتر عصبی پیشه و دوری میکنه ازم 🤦🏻‍♀️

راهکاری دارین😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شخصیتم جوریه که اصلاا مودی نیستم و ثبات شخصیتی دارم واسه همین اصلاا اینجور آدم ها رو نمیتونم تحمل کنم و تا جایی که بشه ازشون دوری میکنم چون واقعا شخصیتشون اذیتم میکنه 

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.
2728
شاید اختلال دو قطبی داره

اینو خیلیا بهم گفتن 

خب راهکارش چیه وقتی خودش حاضر نیست بره پیش روانپزشک ؟؟ 

ینی میگ رفتم یه مدت یه سری قرص خوردم ولی فایده نداره و درست نشده و ... 

هر چند من میدونم سر سری  گرفتش

2738

بنظرم خیلی زیاد دوستت نداره

ینی تو‌ براش اولویت اول نیستی

از دست دادنت ترسی براش نداره

از طرفی هم خیالش راحته ک تورو داره و هیچ جوره نمیری از پیشش

بعدشم اینجور افراد اکثرا دو قطبی هستن و‌زندگی باهاشون احتیاج به صبر خیلی خیلی بالایی داره

من ازین مدل ادم ضربه ی روحی خیلی بدی خوردم

طوری ک بعده ۵ سال هنوز نتونستم خودمو کامل جمعو جور کنم

خردادیه؟ 

منم اینجوریم شنیدم ما خردادیا اینجوری ایم

در انتظار فردا شب را سحر کن🎵                               با کوله باری از نور از شب گذر کن🎶.                     سرمست و عاشقانه در خود نظر کن🎼                         بشکن در قفس را از تن رها شو🎸                            درمان درد دردمند آن را دوا شو 🎻.                            از خود دمی برون آ محو خدا شو⁦⁦⁦🌬️⁩⁦🌨️⁩🌝          
ینی اگه بذاره بره چن سال طول میکشه آدم خودشو جمع و جور کنه؟🥲

بستگی داره تا چه حدی دوسش داشته باشی

من دیگه دیدم این عشق داره منو تخریب میکنه

دیدم داره روحو روانمو آشفته میکنه

یبار ک اون رف با خودم عهد بستم اگ برگشت دیگه جوابشو ندم

و ندادم، و الان بقدری حس آزادی و رهایی دارم ک نمیدونم چطوری توصیف کنم

۵ سال طول کشید تا خوب شم

ولی الان بهترم 

توام دست بکش، از هر چیزی ک باعث عذابت میشه دست بکش

بنظرم خیلی زیاد دوستت نداره ینی تو‌ براش اولویت اول نیستی از دست دادنت ترسی براش نداره از طر ...

دقیقا همین طوری که ایشون گفتن

سلام رفقا میشه واسه اینکه آبروم نره صلوات بفرستید و یدونه ام واس سلامتی خانواده ام 💖💖     اگه فرستادید لایک کنید منم واس تون صلوات بفرستم
2706