2703
2553

ما مستاجریم ساختمونمون قدیمیه فکر کنم برای دهه ۸۰ هست و پکیج نداریم موتورخونه داریم برای کل ساختمون. من میرم خ

حموم ده دقیقه اول آب داغه یهو یخ میشه جوری که میلرزم بعد سریع میام بیرون مریض میشم . چندبار به مدیر ساختمون گفتیم فایده نداره  میگه تعمیر کردیم از این بهتر نمیشه 🙄 ما ساختمونمون کم واحده خود مدیر ساختمون‌ و ما و یه واحد که مجرد هستن فقط زندگی میکنیم خود مدیر ساختمون که خسیسه شبا چراغ روشن‌نمیکنن پول برق نیاد براشون مجرد ها هم که پسر هستن یه شب هستن چند شب نیستن فکر کنم از حموم اینجا استفاده نکنن. به شوهرم اعتراض میکنم میگه تو بد موقع میری حموم شب میری مصرف بالاس میگم ظهر هم‌میرم همینه عصر هم‌میرم همینه میگه خب صبح برو میگم ربطی نداره موتورخونه خرابه

برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کن😍

برای شما هم اینطور میشه؟

من موهام خیلی پر و بلنده مجبورم دوبار بشورم تا تمیز شه و تا نرم کننده و ماسک مو بزنم ۲۰ دقیقه داخل حمومم با اینکه بین کارهای حموم آب رو میبندم باز یخ میشه از پاییز امسال تا الان ۹،۱۰ بار سرما خوردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عجب دردسر شده خب علی الحساب یه کتری آب گرم برای آخر کار ببر مریض نشی

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2456
عجب دردسر شده خب علی الحساب یه کتری آب گرم برای آخر کار ببر مریض نشی

یه کتری برای آب کشیدن آخر سر جواب نمیده فکر کنم از این قابلمه بزرگا بخوام 

یه کتری برای آب کشیدن آخر سر جواب نمیده فکر کنم از این قابلمه بزرگا بخوام 

یه کتری آب جوش رو باید با آب سرد ترکیب کنی دیگه کافیه

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2714

چشمتون روز بد نبینه دیشب با آب زیر صفر درمه حموم بودم یعنی از سرما داشتم میترکیدم مغزم بعد حموم قفل کرده بود مونده بود امروز کل بدنم درد میکرد و میکنه حتی قلبم😭

با افتخار یه دختر دهه شصتی ام...من از تبار دخترهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام...              
شوهرت حموم میکنه این مشکل رو نداره؟

نه خب اون موهاش کوتاهه و سرم و نرم کننده مو نمیزنه حمومش زودتر از من تموم میشه من موهام بلنده شستنش بیشتر زمان میبره