2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره يعني ادم منفي و كسي كه نسبت بهت مثبت نيست

من به یه مدل دیگه از افراد سمی میگم،مثلا آدمایی ک یکم شیرین میزنن😁آجیم سمیه با توجه ب تعریف خودم😂هیچی کاری ب کارش ندارم،اون با من حرف میزنه ولی من نه

باید دنیارو دَک کنیم/پسبخندنخندی مدیونی😉
هر دو ازدواج كرديد حتما ما تو يه خونه زندگي ميكنيم ديگه دارم ديوونه ميشم

نه من ازدواح کردم. اون مجرده. تقریبا ۳۰سال داره. داداش کوچیکم مجبوره تحملش کنه‌. دلم براش میسوزه بخدا. خیلی ب خودش فشار میاره جوابشو نده. همش میگه احترامشو نگه داشتم..

اما اون خیلی حسوده، بدبینه، کینه ایه، خودخواهه..‌ اصلا نمیشه گفت.. واقعا نبودنش بهتر از بودنشه

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2728

برادر سمی 

دارم برنامه ریزی میکنم که ازش دور شم 

حرفی میزنه جوابشو نمیدم یا میزنم به نشنیدن یا فقط نگاه میکنم در حد سه ثانیه و رومو برمیگردونم 

آروم حرف میزنم 

اینجوری فهمیده زیاد به پرو پای من نپیچه 

منم ارزومه ازدواج كنم ديگه اينو نبينم ولي فعلا مجبورم تحملش كنم

ازدواج با ادم درست و شرایط درست بهت پیشنهاد میدم ولی از رو ناچاری هیچوقت اینکارو نکن

سعی کن مستقل شی اگه میتونی تایم بیشتری بیرون خونه بگذرون

اینقد منو با یه کاربر دیگه اشتباه نگیرید  

من پسرم تک فرزنده همیشه دلم براش میسوزه ولی همسرم میگه خواهر برادر جز دردسر چیز دیگه ای ندارن و بچه دوم نمیخواد ،پیامای شمارو ک میخونم میگم شاید حق با همسرمه ،،،،شماها نظرتون چیه ؟ 

من ازدواج کردم گیر ی بدتر افتادم😔

اخی عزیزم چه بد 

منم از شرایطتم راضی نیستم زیاد چه میشه کرد کلا انگار بعضیا مث خودم بدشانسی هیجا ولشون نمیکنه

اینقد منو با یه کاربر دیگه اشتباه نگیرید  
2706