2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو اینستا چطور اشنا شدید یحث چطور باز شد ؟  چطور شناخت پیدا کردید؟  ب خانواده ها گفتبد چ ...

یک چیز مشترک باعث شد پیج هم دیگه رو فالو کنیم .بعد کم کم صحبت کردیم بعد شد تلفنی .بعد رفتیم مشهد  و اونم اومد.و گفت  قصدم ازدواجه.بعد از چند ماه ازدواج کردیم.خانواده ها قبول کردن .نمیدونم چطور شد قبول کردن😄😄تحقیقات انجام شد قبلش که قبول کردیم

2728
مرسی عزیزم  والا ما همکلاسی هستیم توی دانشگا  پسر ارومیه  امتحانش کردم  با خی ...

عالیه، چی از این بهتر.... اگه قصد ازدواج دارین حتما چند جلسه مشاوره تکی تکی و باهم برید تا اون هم سنجش کنه آقا پسر رو

فقط اصلا عجله نکن برای ازدواج باهاش. قشنگ بشناسش بعد... مثل من بی عقلی نکن

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
2738
عالیه، چی از این بهتر.... اگه قصد ازدواج دارین حتما چند جلسه مشاوره تکی تکی و باهم برید تا اون هم سن ...

چشم عزیزم  ممنونم 

قصد ازدواج داریم اما فعلا نه گفتیم همدیگ رو کامل بشناسیم حداقل سه سال دیگ ازدواج کنیم بعد از شناخت مشاوره هم گفتیم بریم برای شخصیت شناسی 

ایشالا زندگیت اروم میشه 

من شنیدم خیلیا نتیجه گرفتن روی شیرینی ذکر یا ودود رو چهل مرتبه بخونی باعث افزایش توجه و محبت همسر میشه

اره کلا سایزمون یکیه، میرم خرید براش همه چیز میخرم، خودم میرو پرو میکنم کت و شلوار براش میگیرم😁

چ باحال... ببخشید قدتون چنده ؟

چون ی همچی خاستگاری دارم میپرسم ازتون

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩
2706