2726
عنوان

یه ادم چقدر میتونه بی وجود باشه که شوهره یکی دیگره رو ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1433 بازدید | 97 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به نظرم به دستش هم بیاره دیگه اون آقا ارزش خودش رو نشون داده. من باشم ولش میکنم ... بلاک میکنم... کلا اجازه نمیدمسر راهم سبز بشه حتی.. الان که کارما جوابش رو داده چیکار داره باهاش دیگه

چایی نباتم متخصص یاوه گویی 😐👌🏻☕
خودشو بی ارزش کرده اگ بره دنبال پسره ادم چیزی ک بالا اورده رو نمیخوره دیگ

اره اینطوری فقط ارزش خودشو میاره پایین و به پسره میفهمونه میتونه هر غلطی دلش خواست بکنه بعد برگرده سمت این دختر و اینم قبولش میکنه به هرحال.....اصلا اشتباه محضه بخواد به برقراری رابطه فکر کنه

دخترم مامان عااااشقته 😘😘♥️
اره اینطوری فقط ارزش خودشو میاره پایین و به پسره میفهمونه میتونه هر غلطی دلش خواست بکنه بعد برگرده س ...

دقیقا

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببینین دوستم درسته عاشقشه ولی قرار نیس به اون اقا برگرده 

فقط میگه چجوری اون زنه اومد وسطه زندگیم شوهرمو ازم گرفت 

منم‌میخام همین بلارو سرش بیارم 

کاری کنم ک نامزد سابقم طلاقش بده

2706