2733
2734
نه وقتی یه تومن کمتر و بیشتر میگیری نمیشه مدیریت کرد 

عزیزم الان حقوق یک تومنی اصلا نی چرا نمیشه خیلی راحت باور کن با روزی 5هزار هم میشه پس انداز کرد 

دوست داشتن رو به اونایی اختصاص بدیم که تو زندگیمون نقش داشتن نه اونایی که برامون نقش بازی کردن دوست داشتن ارزش بالایی داره هدر ندیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

[QUOTE=224325595]❤❤❤سلام  ❤❤❤ میشه یه سر به تایپ اخرم بزنید کلی لباس زیر و خواب آف ۵۰ درصدی زدم  🤩🤩❤ ...[/QUOTE

چرا همه جا هستی اه

میدونی تبلیغ ممنوعه .نی نی یار ببینه لغو کاربری میشی

تو اصلا خوب.توعالی  .تو بی نقص.پس لطف کن بیخیال من شو  👋 
الهی هرچه زودتر سلامتیش رو به دست بیاره عزیزم

مرسی عزیزم .گاهی همه ثروتها هم که جمع بشه ولی دل آدم خوش نباشه ارزش نداره

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
2738
عزیزم الان حقوق یک تومنی اصلا نی چرا نمیشه خیلی راحت باور کن با روزی 5هزار هم میشه پس انداز کرد  ...

مگه بحث حقوقه میگه ماهیانه از همسرتون چقدر میگیری میگم اکثر خانوما کمتر یه تومن میگیرن با ی تومنم نمیشه پس انداز کرد

یعنی چی پول تو‌جیبی ؟؟؟ مگه بچه هستین اخه

خب شاید نوار بهداشتی یا لوازم آرایشی چیزی رو بخوایم خودمون تنهایی بریم بخریم نمیشه هرسری کارتشو برداریم که بعد براش اس بیاد بگه چی خریدی..من اصلا هوشم نمی یاد مردایی که به زنشون پول جدا نمیدن..خیلی زن تحقیر میشه.یه خرجایی زن داره که شخصیه و دوس داره جیبش پول باشه خودش بخره.یا گاهی آدم برای همون شوهرش شاید بخواد هدیه ای چیزی بخره حتی

مرسی عزیزم .گاهی همه ثروتها هم که جمع بشه ولی دل آدم خوش نباشه ارزش نداره

بلی عزیزم اینجام مجازیه کسی از زندگی و درون کسی خبر نداره من خودم پسر کوچولوم از ۶ ماهگیش عینک میزنه اونقد غصه خوردم براش درصورتیکه به گفته ی شما پولم هس کم زباد خداروشکر اما ته دلم ناراحتم 

من هنوز نرفتم سر زندگیم،ولی همینجوریشم روم نمیسه بس بگم اینو بخر یا پول بده

مطمعن باش بعد عروسی حتما ماهیانه بهت پول میده

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
من هنوز نرفتم سر زندگیم،ولی همینجوریشم روم نمیسه بس بگم اینو بخر یا پول بده

منم خوشم نمی لومد

البته سرکار میرفتم

بعدا اومدیم خونه مون تا نداشت ساختم الان اوضاع بهتره

منم راحت تر نیازها م رو میگم

2706