2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سنی نیست اماعزیزم من در خودم نمی بینم همسرم مثلاماهی ۱یا۲تومن بریزه بحسابم  من خودم شریک تمام د ...

شاغلی ؟اخه خیلی از مردها درک ندارن ک به دید شراکت نگاه کنن پس انداز خیلی خوبه برای ما خانمها همیشه یک روز مبادای هم داریم 

دوست داشتن رو به اونایی اختصاص بدیم که تو زندگیمون نقش داشتن نه اونایی که برامون نقش بازی کردن دوست داشتن ارزش بالایی داره هدر ندیم 
2728
سلام من شوهرم هفته ای بهم میده پنجشنبه ها ۱۵ تومن😶😑

یه نوشابه خانواده میشه😐😐😐😐😐😐

ینی ماهی ۶۰ تومن؟ آخه ۶۰ تومن چیییی میشه،

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
200 گرم چقدر وام میدن ؟

فک کنم 40م تومن 

دوست داشتن رو به اونایی اختصاص بدیم که تو زندگیمون نقش داشتن نه اونایی که برامون نقش بازی کردن دوست داشتن ارزش بالایی داره هدر ندیم 
یه نوشابه خانواده میشه😐😐😐😐😐😐 ینی ماهی ۶۰ تومن؟ آخه ۶۰ تومن چیییی میشه،

آره چی بگم والا همینقدر میده تازه بگیش بیشتر بده میگه زیاده میگم کدوم زنی اینجوره ک من اینجورم 

آخه نه هم خرجا با خودشه برا همین😑☹

بد اخلاق نیستم اما خوب قرارم نیست با همه خوب باشم...!
چی بگم والا ، من خودم ۱ میگیرم ماهی ولی خیلی بدبختم به نظرم 

برای همه چی یک تومن میده لباس ...‌‌

شرایط زندگیافرق داره دیگه شاید همسرش خرج وقسط وبدهیش زیاده

ان شاء الله خدا ب همه بده ولی آخه دیگ این خیلی کمهههه

حداقل ۱۰۰ تومنش بکنه

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2706