2726

من روزی 20 تا خرما میخورم، موز، گوشت گوسفند و...خوردو خوراکم بیشترش گرمیه، ینی بچم زردی میگیره؟ 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

شک نکن... خیلی زیاده. روزی ۲۰ تا خرما چه خبره؟

قندت بالا نرفته؟؟

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ربطی ب خورد خوراک نداره تا میتونی میوه بخور چربی کبدت پاک شه هم نوزادت سفید شه هم زردی نگیره

قراره ی دخمل خانوم خشمل بیاد تو زندگیمون   لطفا برا سلامتی تو دلیم ی صلوات بفرست 🙂کاربری دوممه🙄

علت زردی بچه گرمی خوردن مادر چه خبره انقدر

گرمی میخوری بلایی سرت نیاد ها

عشق فقط یعنی خدا  من آدمیم که رفتارمو با شعور طرف ست میکنه پس اگر از رفتارم ناراحت شدی به شعورت نگاه کن...
ربطی ب خورد خوراک نداره تا میتونی میوه بخور چربی کبدت پاک شه هم نوزادت سفید شه هم زردی نگیره

آره میوه و ماست هم خییییلی میخورم 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
چه خبره ۲۰ تا خرما گرمی باعث زردی میشه بدتر چرا اینا رو میخوری،؟،؟

نمیدونم صبح ها دلم چیز شیرین میخاد، خرما سرخ میکنم میخورم 🤕

من ۸ماه خوردم گرمی ..ولی ماه آخرهمش سردی میخوردم یعنی خیار کاهو .خاک شیر .عناب هرچی طبعش سرد باشه زیاد نه ولی گرمی نمیخوردم خداروشکر دوتا بچه هام اصلا زردی نداشتن این روشم از مامانم یادگرفتم که از مادربزرگم یادگرفته بود 

الهم عجل لولیک الفرج الهی آمین

بغير از شهرهايى كه نخل در اونها رشد ميكنه ساكنين بقيه شهرها نبايد روزى بيشتر از دو تا سه عدد خرما مصرف كنن چون خرما خيلى غذاى غليظيه

در ضمن گرمى اگر ميخورى بخور ولى روزى حتما يكى دو قاشق رب انار يا يه دونه انار بخور تا بچه زردى نگيره

از هفته ٣٧-٣٨ به بعد هم سعى كن خاكشير و ترنجبين مصرف كنى 

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
ماه آخر عرق کاسنی بخور

اگر جنين دختره اصلا نبايد عرق كاسنى مصرف كرد چون كاسنى مقادير زيادى هورمون مردانه داره

به جاش ميشه از خاكشير و ترنجبين يا رب انار استفاده كرد

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2706