2733
2734
عنوان

بچه پوشی (یه رفتاری تو افغانستان )

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 57 پست
شما چرا حرف بقیه رو باور میکنید من و یکی از کاربرای همین سایت این کاربری رو استفاده میکنیم و خیلی ن ...

من قضاوت نکردم گفتم اگه واقعا چنین کاری کردن به نی نی یار بگید!!

اصلا به من ربطی نداره عنوان تاپیک چیز دیگه ایه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما چرا حرف بقیه رو باور میکنید من و یکی از کاربرای همین سایت این کاربری رو استفاده میکنیم و خیلی ن ...

اگه این کاربری مشترکه ، خوب پس شما هم میتونی توی پی وی ببینی که داره این نفر چیکار میکنه، داری چت منو باهاش میبینی ، پس چرا میگی من خبر نداشتم . در ضمن برای خواننده ی خاموش بودن نیاز به داشتن کاربری نیست.

2728

خدایی این حجم از حماقت باورکردنی نیست که شما کاربریتو بدی به یه نفری که نه میشناسیش و نه میدونی چیکارست!!!!

خدایی خودت برو فکر کن که چی چرت و پرتی داری سر هم میکنی😏

سلام 

من هراتی هستم تو شهر ما ندیدم این کار و انجام بدن ولی کابل و نمیدونم 

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
اگه این کاربری مشترکه ، خوب پس شما هم میتونی توی پی وی ببینی که داره این نفر چیکار میکنه، داری چت من ...

من چند روز بود که وارد سایت نشدم و اطلاع نداشتم  

حالا شما به هر طریقی میخوای این موضوع رو به سمت دعوا یا هرچیز دیگه سوق بدی اون یه مبحث دیگه س 

و الا هم من از طرف اوشون از شما معذرتت خواستم و دلیل کارشون رو هم توجیه کردم 

انگشت به لب مانده ام از قاعده ی عشق ؛ ما یار ندیده تب معشوق کشیدیم! 
خدایی این حجم از حماقت باورکردنی نیست که شما کاربریتو بدی به یه نفری که نه میشناسیش و نه میدونی چیکا ...

من از سر دلسوزی کمک کردم 

چون گفتن حتی پست نیمزارن و به کسی پیام نمیدن من واقا اطلاعی نداشتم

من نیمدونم چرا دعوا داری اصلا خود شما برو یک به یک تاپیکای منو نگاه کن 

نه تبلیغی کرده بودم تا حالا نه هیچ چیز دیگه

تازه خودمم سر همین مبحث لاغری چاقی همیشه از کاربرا کمک خواستم و سوال پرسیدم و کمک حال من شدن همیشه 

2738

استارتر من از شما معدرت میخوام که تایپکتون رو اِشغال کردیم 

امیدوارم ببخشی 

اگه ایشون رو پیام من ریپلای نمیزدن این بحث کشش پیدا نمیکرد 

کسی بهش پول داده؟

من از کسی درخواست پول نکردم و تا حالا تبلیغی نکردم چرا متوجه نیستید شما 

چرا متوجه نیستید اشتباه شده

شما برو تمام تاپیکای منو ببین یکبار هم تبلیغی چیزی نکزدم بقران قسم 

پست هایی که بالاتر نوشتمو بخون شما متوجه میشی 

قضاوت تا کجا 

من از سر دلسوزی کمک کردم  چون گفتن حتی پست نیمزارن و به کسی پیام نمیدن من واقا اطلاعی نداشتم ...

چرا با حرفای چرت میخوای خودتو تبرئه کنی؟؟ خدایی توی این مدتی که توی سایت هستی هنوز نفهمیدی که خواننده ی خاموش بودن نیاز به کاربری نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه نمیگی قرار بوده پست نذاره، تاپیک نزنه؟پس کاربری و میخواست چیکار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حالا اگه برای این مسئله جوابی داری بگو!

لطفا ، لطفا ، لطفا مردم و دراز گوش فرض نکن با این توضیحات چرت.

من دیگه صحبتی با تو ندارم ، به نی نی یار اطلاع میدم

خیلی پر رویی به قرآن 😏 تا حالا به چند نفر برنامه رژیم دادی و پول گرفتی خانم به اصطلاح مربی ۱۷ساله ...

مربی 17ساله‌؟4سال هم سابقه مربیگری داشته!مربی چی هست ؟یعنی بابت نوشتن برنامه هزینه گرفته از اینجا 🤦‍♀️😱

2706