2733
2734
عنوان

ناهار چی بزارم آخه 🤕

280 بازدید | 19 پست

برنج نمیخام

کوکو سیب زمینی میخام درست کنم، ولی میخام خوشمزه باشه کی بلده؟ 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم نمیدونم چی بپزم تنهام

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

کوکو دو مدل هست یکی با سیب زمینی رنده شده یکی اول میزاری میپزه بعد میکوبیش و تخم مرغ می زنی بهش و اون چیزای کوکو رو می ریزی کلا بعد سرخ میکنی ...من دومی دوست دارم

اگه امضامو باز کردی   اینو بدون تو مشکل بدی هستم   دعام میکنی؟  
2738

من کوکو سبزی درست میکنم توش سیب زمینی هم رنده میکنم ( خیلی زیاد نه در حدی که رنگش عوض نشه و سبزی غالب باشه) دیگه زرشک و گردو هم میزنم خیلی خوب میشه بهتر از کوکو‌سبزی یا سیب زمینی ساده هست

سیب زمینی سرخ کرده سلطانه

بچه شیر میدم غذای گوشتی باید بخورم

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
ماکارانی .

برم ببینم دارم

یدونه پیاز بزرگ رنده کن بعدروی پیاز یدونه سیب زمینی متوسط آبشونو بگیر 

دوپیمانه هم نخود پخته چرخ کن بریز یه تیکه کوچیک به اندارزه ۱۰۰گرم تقریبا مرغ چرخ کن بریز(مرغش بیشترباشه سفت میشه) یک تخم مرغ +یک قاشق آرد

زردچوبه+نمک+فلفل سباه همرو قاطی کن هم بزن سرخ کن 👌👌👌👌👌

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂

😂شوهرمفت سیب زمینی نه یه چیز دیگه درست کن 🤕

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
2706