2737
2739

آخه انگاری با دلایلی که شنیدم قانع نمیشم. 

یکی گفته بود رمان‌های ایرانی آبگوشتین 😐

و... 

بیاین بگین لطفت 

رمان خارجی که بخونی متوجه دلایلش میشی کاملا

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒  با من حرف بزن خوشحال میشم😊❤👈🏻                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16659465436185

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من هر دو مدل رو پسندیدم

دهه هشتادی هایی ک براشون جک میساختن، صبور ترین نسل از آب در اومدن.اونا شاهد قتل هم نسل هاشون ب دست پدر،همسر یا برادر شون بودن!شاهد کرونا درست وسط آرزو هاشون بودن!اونا مجازی تحصیل کردن در حالی ک کنکور واقعی تو راه بود!ولی بازم برای رویا هاشون جنگیدن!        #احمقهارو_معروف_نکنیم                      فاز اون 16 میلیون نفری ک دنیا جهان بخت رو فالو کردن اصلااااا نمیفهمم!!!                            ? are we too young for this                               آیا ما برای این خیلی کوچک نبودیم؟ !

منم ازرمانای خارجی خوشم نمیاد 

ایرانی درست وحسابی میخونم .نه اینایی که همشون مثب همن فقط اسماشون فرق داره🥴

همشون هم توشمال کنارساحل چشم توچشم یارگیتارمیزنن وآهنگ میخونن

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2738
من شاید نزدیک ۵۰۰ یا ۶۰۰ تا رمان ایرانی خونده باشم همشون خم چرت و پرت فقط به درد دوران نوجوانی میخور ...

رمانای نیلوفرقائمی فرروخوندی؟ 

اگه نخوندی بخون که پشیمون نمیشی .همه ازدم واقعین وقلم نویسنده عااالیه

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
من شاید نزدیک ۵۰۰ یا ۶۰۰ تا رمان ایرانی خونده باشم همشون خم چرت و پرت فقط به درد دوران نوجوانی میخور ...

خب بستگی داره چی بحونین عزیزم

از چه نویسنده ای بخونین

آقار فاخر از نویسنده های مطرح هم زیاد داریم

شما احتمالا این رمانای عاشقانه دختر پسری رو خوندین

من کاسه صبرم ، این کاسه لبریزه

ببین من رمان ایرانی شاید ده تا خونده باشم مدام موضوعات تکراری دختر و پسر !!!یکی پولدار یکی بی پول  دعوا میگیرن  بعد عاشق میشن!!!

رمان خارجی هجده تا خوندم همشونم رمان های معروف هستن اصلا موضوع تکراری ندارن   زندگی داخلشون جریان داره  خیلی خوب جذبت میکنن از نظر رفتاری ب معلوماتت اضافه میکنن

هنوزم انتخاب قلبمی ،بهترین اشتباه من
2706