2737
2734

فردا تولدمه ، ۸ بهمن ۷۶ ، میرم توی ۲۵سال 

بر خلاف هرسال ، هیچ حسی ندارم ، هیجی خوب نیست ، زندگیم اونجوری ک میخاستم نیست ، ۵ ساله توی یه رابطه م که هنوز به ازدواج نرسیده ، توی کارم هنوز به اونجایی ک میخام نرسیدم

اما امیدوارم میدونم ک همه چیز درست میشه بلاخره مطمئنم ، به خدا ایمان دارم

اما ... تولدمه ... و روز تولدم اصلا شبیه روز تولد رویاهام نیست

تولدت مبارککککککک🤗🥳🥳🥳 انشالله به هرچی میخوای برسی گلم خدا بزرگه🥰😍

فردا تولد ۴ سالگی پسر منم هست😇

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عجله نکن بعد از بدست آوررن همه اینایی هم که گفتی بازم خبری نیست الان اونایی که شوهر کردن دارن مینالن که چرا شوهر کردن. خیلی ها هم که کارشون رو شروع کردن ولی به سرانجام نرسیده گاهی دیر رسیدن و دیر شروع کردن بهتر از هیچوقت نرسیدنه که البته برای تو هنوز دیر نیست

زندگی یه جاهایی سخته یه جاهاییش آسون توی آسوناش بیخیال سختاش نشو و واسش برنامه داشته باش و توی سختاش واسه آسون شدن و خوب کردن حالت تلاش کن. هر دوش میگذرن. زندگی همینه یه سفره باید از مسیر لذت ببری نه اینکه به فکر رسیدن به مقصد باشی. توی مقصد فقط باید از قطار زندگی بری پایین و سفر تمومه. یادت باشه زندگی چه خوب چه بد اونی که بتونه طعم زندگیشو تا پایان سفر شیرین نگه داره برنده اس و تنها کسی که میتونی این شیرینی رو تا پایان برات حفظ کنه خودتی و بس.نه مادرو خواهرو بستگانو حتی همسرت. چایی نبات زندگی خودت باش😊🙃

منم همینم متاسفانه نمیدونم کی به هدفم برسم خیلی ام رو سن حساسم درکت میکنم در هر صورت امیدوارم موفق شی و تولدت مبارک 😍🎉

بی سواد در قرن بیستم و یکم فردی نیست که توانایی خواندن و نوشتن ندارد؛ بلکه فردی است که نمی‌تواند بیاموزد، آموخته‌های های قبلی را فراموش کند و آن را با آموزه‌های های جدید جایگزین کند.                             _آلوين تافلر
2738
عجله نکن بعد از بدست آوررن همه اینایی هم که گفتی بازم خبری نیست الان اونایی که شوهر کردن دارن مینالن ...

میدونم همه چی زمان خودش اتفاق میوفته

اما احساس میکنم دستم خالیه 

منم همینم متاسفانه نمیدونم کی به هدفم برسم خیلی ام رو سن حساسم درکت میکنم در هر صورت امیدوارم موفق ش ...

امسال اولین سالیه که روی سنم حساس شدم

مرسیی

میدونم همه چی زمان خودش اتفاق میوفته اما احساس میکنم دستم خالیه  

میدونم منم این حس رو داشتم الانم دارم ولی تهشم دیدم که میگم سعی کن خودتو آروم کنی و از زندگی در لحظه لذت ببری این فرصت ها بعدا دوباره تکرار نمیشه تلاش بکن ولی دلسرد نشو این احساس فقط دلسری و نا انیدی رو بهت القا میکنه بی فایده اس

زندگی یه جاهایی سخته یه جاهاییش آسون توی آسوناش بیخیال سختاش نشو و واسش برنامه داشته باش و توی سختاش واسه آسون شدن و خوب کردن حالت تلاش کن. هر دوش میگذرن. زندگی همینه یه سفره باید از مسیر لذت ببری نه اینکه به فکر رسیدن به مقصد باشی. توی مقصد فقط باید از قطار زندگی بری پایین و سفر تمومه. یادت باشه زندگی چه خوب چه بد اونی که بتونه طعم زندگیشو تا پایان سفر شیرین نگه داره برنده اس و تنها کسی که میتونی این شیرینی رو تا پایان برات حفظ کنه خودتی و بس.نه مادرو خواهرو بستگانو حتی همسرت. چایی نبات زندگی خودت باش😊🙃
2706