2726
عنوان

احساسمو بهش بگم دختر به پسر

286 بازدید | 25 پست

سلام بیاین کمک کنین اگه تجربه دارین بهم بگین من چند وقتیه بابت به موضوعی باعث شد با یکی از هم کلاسی هام دوست بشم دوست معمولی ولی بابت کارهمکارهم شدیم یکساله الان میشناسمش دقیق تر از ۴سال احساس میکنم اونم ازمن خوشش میاد ولی من دوسش دارم به نظرتون بهش بگم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من اگه بودم یه جوری بهش حالی میکردم 

نمیشه که بالاخره تا کی نگی

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.

سلام

درستش اينه كه يه واسطه ى مطمئن پيدا كنيد كه نظر ايشونو درباره ى شما طورى بپرسه كه متوجه نشه از طرف شماست

اينجورى اگه به شما فكر نميكرد حس بدى براتون ايجاد نميشه و به همكاريتون راحت ادامه ميدين

اگر هم كه نظرش مثبت بود واسطه ، مياد به شما ميگه و رابطتون جدى ميشه

مرسی عزیزم مثلا چطوری چون واقعا خیلی دوست دارم که بدونه 

تاریخ تولدشو نمیدونی؟

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
من اگه بودم یه جوری بهش حالی میکردم  نمیشه که بالاخره تا کی نگی

واقعا تحمل ندارم دلم میخواد بگم بهش هیچ جوری هم نمیدونم چطوری بهش بفهمونم که فقط منو همکار یا رفیق معمولی ندونه 

هرگز....بذار اول اون بیاد جلو

مرد ایرانی جنبه این چیزا رو نداره...اگر  این کار رو کنی فقط با دست خودت قلبتو شکستی

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 
سلام درستش اينه كه يه واسطه ى مطمئن پيدا كنيد كه نظر ايشونو درباره ى شما طورى بپرسه كه متوجه ن ...

خیلی ممنونم عزیزم سعی میکنم ببینم کی بیشتر قابل اعتماده که صحبت کنه باهاش🙏🏻🌹

قطعا تا الان فهمیده اگه اینقدر دوسش داری ولی مستقیم نگو

خودمم احساس میکنم که هم فهمیده هم بهم حسی داره یکم رفتارش صمیمی ترشده ولی چیزی نمیگه واضح و دقیق ☹️

2706