2733
2734
عنوان

شوهری که...

381 بازدید | 20 پست

امشب تازه از سرکار اومد بدو بدو گف چیزی نمیخوای برم بخرم گفتم چنتا وسیله برای خونه میخوام..اونم رو به بچم کرد و گف بابایی باهم بریم؟بعدش گف مامانی نمیاد نه؟منم دیدم داره تعارف الکی میکنه گفتم نه دیگه شما برید..

بعدش دیدم با مادرش و برادرش رفتن.مادرشوهرم طبقه بالامونه.خیلی ناراحت شدم از اینکه هرجایی بخاد بره مادرشو میبره ولی من مهم نیستم..

میخواد بره میوه برای خونه بگیره،،مرغ گوشت..یا هرچی

مادرشو میبره..بابا خونمه دوس دارم خودم برم خرید 

جای من بودین چی میکردین

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐

به جای مظلوم بازی با شوخی و خنده باهاشون میرفتم

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

شوهرت زندس جالبه😃جدای ازشوخی، ناراحت میشم دیگه متاهلی ینی چی واقعا،،،، حالا بااونام بره اشکال نداره ن اینکه برنامه بشه وفقط بااونابره،شوهرم سوپری هم بره منو باخودش میبره میگه تنهایی نمیتونم دلم تنگ میشه😑

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

سلام من جاى شما بودم ميگفتم چرا كه نه ، اتفاقا دوست دارم با شما بيام خريد و بجاى خودخورى كارى كه دوست داشتمو انجام ميدادم

دو سه بار كه باهاشون برين همسرتون متوجه ميشه دوست دارين تو خريد كردن كنارشون باشين دفعات بعدى حتما اول به شما پيشنهاد همراهى ميده

سری بعد گفت بگو فعلا لازم نیست حالا میگم بهت 

فرداش قبل این که از سر کار بیاد قبلش اماده شو بگو خودمم میام باهم بریم خرید 

همیشه ی لیست بنویس و اماده شو خودت برو

بی عشق سر مکن که دلت پیر می شود❤ᥬ🥰᭄ ᥬ😍᭄ ‏ﷺ،،💖ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ 💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺ 💖ﷺﷺ 💖ﷺ 💖
2706