2737
2734

من فک نکنم تا الان پسری برام نظری گذاشته باشه بعد ۴ سال😂😂😂😂شاید یبار ک پرسیده بودم میخوام وکیل شم نظر داده بودن

وسط این خیابونا ... دور از ط من جون و تنم مرد    قفلی رو این تیکه ی شعر بهنام بانی!
من خنگ اسم کاربریا رو نگاه نمیکنم تا حالا چند باری واسم پیش اومده  اینجا فقط کابر میکائل واقعا ...

یکیم بود پسر جوانمرد اونم خوب بود

درسته همتونو خیلییی دوست دارم💕 درسته همتون خیلیییی عشقین💕ولی با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم 💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگ تو جهان سوم داری زندگی میکنی

پس کجا داره زندگی میکنه 😂😂😂😂

ما که فعلا ایرانیم 😎😎😎😎

البته بدون طرز فکر جهان سومی 

دختر زیبایم،  آناشید 😘 عمر مادر 👶 برای گرفتن دستای کوچولو ت لحظه شماری میکنیم 🤰 👨‍👩‍👧 👣 🍼 
2728

شما کلا نفس نکش 

ممکنه از همون  هوا یه مرد دیگه تو محله تون نفس بکشه😐

آقاییت بفهمه میکشتت😥

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU
مگه ماها آدم خوردم😒

ن شماها ادم نخوردِن😑

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
2738

اسی منم مثل توام وقتی تو تاپیکی مرد میبینم حس میکنم دارم به شوهرم خیانت میکنم عذاب وجدان دارم 

اقایون لایک و ریپلای نکنند❌❌⛔⛔                       تاپیکای عکس لطفا منو تگ کنید مهربونا 😍😍شانس ندارم همیشه دیر میرسم.                                           خدایا خودت به خاطر عظمتت نسل هر چی مرد خیانتکاره از روی زمین محو کن🤨            
اسی منم مثل توام وقتی تو تاپیکی مرد میبینم حس میکنم دارم به شوهرم خیانت میکنم عذاب وجدان دارم 

چه عجب یکی هم پیدا شد درد مارو بفهمه حالا این جا من دانشگاه میرم با استادم حرف میزنم عذاب وجدان میگرم🤣

2706