2737
2734
عنوان

مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 49 پست
نارادت نشیا،ولی تو دخالت نکن اگه هم میخای بگی به همسرت بگو از جانب خودش حرف بزنه وبگه ،اگر نه اینطور ...

شوهرم کلا آدم ساکت وآرومی. میگه نمیتونم بگم پول روبهم بدین ومیگه مادرم هم چیزی به من نمیگه وقتی خریدش رومیکنه بعد بهم خبر میده

اینو گفتی یاد مادر خودم افتادم واسه جهیزیه همه وسایل آشپزخونمو مادرم بدون هماهنگی با من رفت خرید الانم واسه سیسمونی داره خرد خرد وسیله میخره سلیقه اش رو تا حدود زیادی قبول دارم ولی دلم میخواد خودمم باشم منتها ذوق داره چیز خوب دیدنی خوشش بیاد میخره منم دیگه بیخیال شدم از پسش بر نمی یام حالا جالبیش اینجاست من باردار نیستم مادرم پیشواز رفته🤐😄

زندگی یه جاهایی سخته یه جاهاییش آسون توی آسوناش بیخیال سختاش نشو و واسش برنامه داشته باش و توی سختاش واسه آسون شدن و خوب کردن حالت تلاش کن. هر دوش میگذرن. زندگی همینه یه سفره باید از مسیر لذت ببری نه اینکه به فکر رسیدن به مقصد باشی. توی مقصد فقط باید از قطار زندگی بری پایین و سفر تمومه. یادت باشه زندگی چه خوب چه بد اونی که بتونه طعم زندگیشو تا پایان سفر شیرین نگه داره برنده اس و تنها کسی که میتونی این شیرینی رو تا پایان برات حفظ کنه خودتی و بس.نه مادرو خواهرو بستگانو حتی همسرت. چایی نبات زندگی خودت باش😊🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم کلا آدم ساکت وآرومی. میگه نمیتونم بگم پول روبهم بدین ومیگه مادرم هم چیزی به من نمیگه وقتی خرید ...

پس از کجا میدونی این همون پوله هست

شاید جدا از اون داره براتون میخره

اینو گفتی یاد مادر خودم افتادم همه وسایل آشپزخونمو مادرم بدون هماهنگی با من رفت خرید الانم واسه سیسم ...

ای جانم خدا حفظش کنه❤😍

مادرشوهرم همش می‌ترسه پول بچه هاش تمام بشن..مثلا وقتی ازشهرستان میاد به شوهرم میگه بیا ب

کارت منو بگیر برید خوراکی بخرین برای خودتون..شوهرم سرکار ومشکل نداره ولی هرچه قدر بهش میگه گوش نمیکنه..وکارتش روالی میگیره ولی استفاده نمیکنه

2731
نه عزیزم من ناراحت نمیشم..ولی خب همین پولا رو قرار بود به همسرم بدن که باهاشون پس انداز کنه.من الان ...

چقدرررر با محبته ، اینو از ته دلم میگم که قدرشو بدون ... گیر مادرشوهر بکش نیافتادی. بزارش رو سرت و فقط خداروشکر کن

مادر شوهر منم از قبل خودش طلا و حلقه نشون و چادر و...خریده بود

چطوری دست میذارید روی نقطه ضعف‌های هم؟ من وقتی نقطه ضعف یکیو میدونم همش استرس دارم نکنه تو حرفام ناخوداگاه چیزی بگم اون فک کنه عمدی بوده ناراحت شه...
چقدرررر با محبته ، اینو از ته دلم میگم که قدرشو بدون ... گیر مادرشوهر بکش نیافتادی. بزارش رو سرت و ف ...

خیلی دوسش دارم.خیلی مهربونه ولی خب منم خیلی مراعات کردم عزیزم مثلا عروسی نمیگیرم..طلای کمی برداشتم

2738
الانا؟

اسفند۹۸ نامزد بودیم۹۹عقدمون بود

الان خونه خودمم

چطوری دست میذارید روی نقطه ضعف‌های هم؟ من وقتی نقطه ضعف یکیو میدونم همش استرس دارم نکنه تو حرفام ناخوداگاه چیزی بگم اون فک کنه عمدی بوده ناراحت شه...
ای جانم خدا حفظش کنه❤😍 مادرشوهرم همش می‌ترسه پول بچه هاش تمام بشن..مثلا وقتی ازشهرستان میاد به شوه ...

ممنون عزیزم🙏❤

الهی چه ذات خوبی داره خدا حفظش کنه معلومه دوستت داره. مادرشوهری که عروسو نخواد کلا تحویل نمیگیره محبتو ذوق کردن که هیچ. باهاش صمیمی بشین خودت تنهایی صحبت کن بعد فرداش نشد به شوهرت بگو بره بگه پولو لازم داره و ازش بگیره فقط قبلش باهاش هماهنگ کنین اینطوری محترمانه پولو گرفتید خیالتونم راحته ولی هوای این مادرشوهر گلت رو داشته باش دلش خیلی صافه.

زندگی یه جاهایی سخته یه جاهاییش آسون توی آسوناش بیخیال سختاش نشو و واسش برنامه داشته باش و توی سختاش واسه آسون شدن و خوب کردن حالت تلاش کن. هر دوش میگذرن. زندگی همینه یه سفره باید از مسیر لذت ببری نه اینکه به فکر رسیدن به مقصد باشی. توی مقصد فقط باید از قطار زندگی بری پایین و سفر تمومه. یادت باشه زندگی چه خوب چه بد اونی که بتونه طعم زندگیشو تا پایان سفر شیرین نگه داره برنده اس و تنها کسی که میتونی این شیرینی رو تا پایان برات حفظ کنه خودتی و بس.نه مادرو خواهرو بستگانو حتی همسرت. چایی نبات زندگی خودت باش😊🙃
خیلی دوسش دارم.خیلی مهربونه ولی خب منم خیلی مراعات کردم عزیزم مثلا عروسی نمیگیرم..طلای کمی برداشتم

باشه کسی بدجنس باشه . هرچقدر از خودگذشتگی کنی متوقع تر میشه . در کل میخوام بگم که خداحفظش کنه برات معلومه از ته قلبش بچشو دوست داره . 

ناراحت نمیشدی؟

آره خب..

مثلا حلقه نشون دوس نداشتم ...چادر عقدم دوس نداشتم 

ولی خب الان مهم نیس واسم...

از رو مهربونی و اینک بفکرن اینجورین

برا خرید عروسی به شوهرم گفتم دوتایی بریم خرید ک همه چی با انتخاب خودم باشه 

2706