2737
2734
عنوان

مادرشوهرم

586 بازدید | 49 پست

بچه ها مادر شوهرم خیلی مهربونه ولی به حرف کسی گوش نمیکنه.

برای نامزدی بدون اینکه به من یاشوهرم بگه سریع رفت چادر عروس خرید برشش زد.چمدونم روگرفت.قندساب و...

بعدشوهرم هم ناراحت شدحتی خواهرشوهرم

اون روز مثلا میگه رفتم پتو خریدم براتون

دوباره امروزمیگه رفتم پادری خریدم براتون

میره به سلیقه خودش می‌خره به ماهم هیچی نمیگه.. هرچی شوهرم بهش میگه باز کار خودش رومیکنه..

.خب منم میدونم ذوق داره ولی دوست دارم وسایل خونم به سلیقه خودم باشه.من جهاز گرفتم بچه ها بعضی چیزا مونده که باشوهرم داریم میگیریم..

امروز دیگه بهش زنگ زدم بامهربونی بهش گفتم قبول کرد امیدوارم بازم چیزی نخره..

آخه خانواده منم خیلی مهربونه ولی دنبال کوچیک ترین بهونن که حرف بزنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اسب میش کشی رو ک دندوناشو نمیشمارن، دوست داره براتون هدیه بخره پورشم ک نمیگیره

نه عزیزم من ناراحت نمیشم..ولی خب همین پولا رو قرار بود به همسرم بدن که باهاشون پس انداز کنه.من الان خودم کلی پتو گرفتم ولی باز ایشون میره می‌خره من بااین همه پتو چیکار کنم؟؟

ای بابا سخت نگیر 

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.
2738
خوب بگو من هرچی لازمه خریدم تو این وضعیت پول بیشتر بدرمون میخوره یا طلایی چیزی

من روم نمیشه اینجوری بگم

به شوهرم چندین بار گفتم ایشونم گفت من تا زمانی که خودشون ندن هیچی پولی نمیگیرم.

مادرشوهرم هم ازسر ذوق میگه اینو خریدم اونو خریدم

خب آخه قرار بود پولش روبه همسرم بدن..ولی ذره ذره داره خرج چیزای الکی میشه

نارادت نشیا،ولی تو دخالت نکن اگه هم میخای بگی به همسرت بگو از جانب خودش حرف بزنه وبگه ،اگر نه اینطوری ناراحت میشن وممکنه بگن نیومده داری دخالت میکنی

2706