2726

من دوستامو(خانم) با دوستای خیلی سرشناسم(آقا) آشنا کرده بودم رفت و آمد زیاد داشتیم

بعد یه مدت متوجه شدم دوستام کششی نسبت به من ندارن فقط بخاطر دوستای آقایی که داشتم و روابطشون

با من خوبن یه جاهایی یه رفتارایی کردن کامل مشخص شد فقط اونا براشون مهمن

بعد که من پی بردم به این داستان خیلی افسرده شدم

گوشه گیر شدم توی خودم فرو رفتم نمیدونستم باهاشون دیگه رفت و امد کنم ازشون فاصله گرفتم چون فهمیدم دوست واقعی من نیستن

حالا ۳ روز پیش بعد از ۲ ماه و نیم دیدمشون دوستای خانوممو

انقدر عوض شدن نسبت به من انقدر سرد شدن 

همش منتظر یه حرفن تیکه بندازن سریع

بد نگاه میکنن

حاضر جوابی میکنن

دوستم به اون یکی گفت خیلی دوست دارم چقدر خوش تیپ شدی عطیه دلم برات یه ذره شده بود

من دلم هوری ریخت  

بعد یه نگاه به من کرد گفت دلم برای توام تنگ شده بود کاملا مشخص بود دروغ میگفت

انقدر بد رفتاری دیدم امروز 

دلم خیلی شکسته چیکار کنم؟مگه من چیکار کردم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم ته نود درصد این روابط همینه

بخاطر همین خیلی از ادما دایره دوستیشون محدوده

من خودم فقط الان با یه نفر رابطه دارم و میدونم واقعا خیرخواهه

♥️خدایا: سه تا خواهش دارم:۱) مادرمو قبل ازینکه من مادر بشم ازم نگیر(ترجیحا دختر چشم سبز). ۲) کمک کن این بار راه را درست بروم. ۳) کارهام و سلامتی صورت و چشم و پاهامو به تو میسپارم.♥️ممنون عشقم دیگه با خودتا♥️Daisy♥️
2728
حالا ۳ روز پیش بعد از ۲ ماه و نیم دیدمشون دوستای خانوممو انقدر عوض شدن نسبت به من انقدر سرد شدن&nbs ...

مهم نیست

اینجا جاییه که فهمیدی روابط چقدر میتونن پوچ باشن

♥️خدایا: سه تا خواهش دارم:۱) مادرمو قبل ازینکه من مادر بشم ازم نگیر(ترجیحا دختر چشم سبز). ۲) کمک کن این بار راه را درست بروم. ۳) کارهام و سلامتی صورت و چشم و پاهامو به تو میسپارم.♥️ممنون عشقم دیگه با خودتا♥️Daisy♥️

دوستای منفعت طب  بزار کنار تنها باشی بهتره افسرده هم نشو محل نزار

من باز ترکیدم 🤕دیگه بدترکم عمرن بتونم عضو بشم 😩ی پسر دارم تا نداره👑 برای همه حاجتام ی صلوات بفرسیدن عزیزان🙏 خدای پسرمو به خودت سپردم راه راستو بهش نشون بده همیشه💝💖
2706