2726
عنوان

چرا من نمیتونم ببخشم

102 بازدید | 14 پست

کسی که بهم بدی کنه نمیتونم ببخشمش ممکنه در لحظهببخشم ولی بازم فکرش عذابم میده نمیدونم درک میکنید یانه یه حس بدی دارم

امیدوارم مثل یه پدرکه بچشو بایه قشنگتر عوض نمیکنه کسی بیاد تو زندگیتون که اونم هیچکس رو به بودن شما ترجیح نده😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آبانی هستی ؟😅

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰
2728
یکی ب من بگه من چرا انقد بدبختم ک سریع یادم میره!!

دلت بسیار بزرگه

منم زود یادم میره❤️❤️

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰
دلت بسیار بزرگه منم زود یادم میره❤️❤️

من دلم نمیخاد زود یادم بره ک طرف کنه خنگم

ولییی من حتی خیانت کردن دیدم بخشیدم الان هرکی جای من بود تا الان سیصدبار ب روش اورده بود...

ولی من نه!دلم نمیاد...🥲حس میکنم احمقم

﮼ژاکاو           •🌙💛•
من دلم نمیخاد زود یادم بره ک طرف کنه خنگم ولییی من حتی خیانت کردن دیدم بخشیدم الان هرکی جای من بود ...

خیانت رو هرگز نمیبخشم

بله ممکنه درست بگن به شما😐✋🏻

حست هم درسته 

من یادم نمیره نمیبخشم و بشدت فاصله میگیرم واین کاروهم کردم...ولی خب طرفمودوست داشته باشم خیلی باهاش راه میام... ولی دست به قیچیم خوبه.الان یه خونواده ای رو۸ساله قطع کردم ارتباطمو خیلیاالان بهم میگن خوش به حالت کاش ماهم میتونستیم مثل تو باشیم باهاشون...

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2706