2733
2734
عنوان

خانمهای شاغلی که بچه دارین بیاین

225 بازدید | 21 پست

برای ده ساعت نگهداری از بچه باید چقدر به پرستار بچم حقوق بدم؟؟؟

پیشنهاد بدین ممنون شهرستان زندگی میکنم

از ساعت ۸ صبح بیاد تا ۶ عصر چقدر بهش حقوق بدم منصفانه هست؟

شما به پرستار بچتون چقدر حقوق میدین؟

ببخشید چطور اعتماد میکنید با پرستار؟فقط سواله.قصد جسارت ندارم

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان پرستار ها که میان ۱۲ ساعت میمونن و کارهای خونه انجام میدن من شنیدم‌ماهی ۳ملیون میگیرن‌ 

کاربریم قدیمی بود تعلیق شدم کاربری دومم  ستاره هستم خیلیا منو با حس ششم و ف*ال  میشناسن ❤
2731
ببخشید چطور اعتماد میکنید با پرستار؟فقط سواله.قصد جسارت ندارم

از روی اجبار مجبوری که اعتماد کنی وگرنه هیچ کس دوست ندارهدحتی لحظه ای بچشو بده دست کسی اونم کسی که نمیشناسه

کاربریم قدیمی بود تعلیق شدم کاربری دومم  ستاره هستم خیلیا منو با حس ششم و ف*ال  میشناسن ❤
الان پرستار ها که میان ۱۲ ساعت میمونن و کارهای خونه انجام میدن من شنیدم‌ماهی ۳ملیون میگیرن‌ 

نه این خانم فقط نهار درست میکنه اونم چون مجبور هست خودش میخواد اینجا نهار بخوره کار دیگه ای نمیکنه

2738
ینی ده ساعت دو میلیون در ماه بیشتز از ۱۰ میلیون میشه که 😅🤣🤣🤣🤣

اخه هرروز نمیومد

مثلا یه سری روزا پسرم مهد بود نمیومد

یا مامانم میومد پیش بچه هامم

بعد ۱۰ ساعتتت نبود از ساعت ۱۲ میومد تا ۴ 

زندگی با سختیاش قشنگه
نه این خانم فقط نهار درست میکنه اونم چون مجبور هست خودش میخواد اینجا نهار بخوره کار دیگه ای نمیکنه

من بودم همون ۳ تومن‌ میدادم 

به مهد نمیتونم اعتماد کنم میترسم ‌خوب رسیدگی نکنن

خطرناکه پرستار 

من معمولا دیدم پشیمون شدن 

پس زن جوان نیارید حتی متاهل 

با شوهرتون ارتباطی نداشته باشه 

و اینکه ازش سفته بگیرید و تو خونه دروبین مدار بسته بزارید 

بستگی به محل زندگی

تحصیلات و سن و توانایی های اون پرستار داره

و انتظارات خودتون

من فعلا یه نفر رو گرفتم ،فقط تا کلاس پنجم دبستان درس خونده

و ناهار هم خودش برامون میپزه

ماهی ۲ و ۳۰۰

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…

از ساعت ۸ تا ۲ ظهر میاد پیش پسرام

ماهی ۴/۱۰۰

با نظافت منزل و پخت و پز و یاد دادن سوره عای قرآن و شعر و نقاشی و کاردستی

مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند....!
2706