2733
2734
عنوان

خانمانه

596 بازدید | 27 پست

لطفامسخره نکنیداگه تجربه داشتیدیادارید راهنمایی کنید خواهرانه ازوجودخودم بدم میاد😢

ازماه۷بارداری به بعد که الان پسرم تقریبا۴سالشه سرد شدم شوهرم خیلی مشکل داره بااین قضیه امشب باشوخی گفت خیلی گله دارم۳۱سالمه ۴ساله تحمل کردم اگه راهی نیس بزارزن بگیرم ناراحت شدم خیلی دلم پره😔۲بارم دکتررفتم اصن کمکی نکردن بدم میاد اینطوریم انگارحس زنانگیم مرده ،،،،،همیشه فراریم اونم بارها گفته منودوس نداری بمن حس نداری میدونم،،،ولی دست خودم نیست چکارکنم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

بازم دکتر برو

باید یه دکتر کارکشته تو این زمینه پیدا کنی نه هر دکتری

بیشتر پیگیر باش مرگ نیست که چاره نداشته باشه 

شوهرتم حق داره برای زندگی تلاش کن نذار خراب بشه عزیزم 

حتما حتما پرس و جو کن یه دکتر خوب پیدا کن برو

بیشتر روانپزشکا تو این زمینه ها کار می‌کنن اونم نه همشون بعضیا حیطه کاریشون تخصصی اختلالات جنسیه

بازم دکتر برو باید یه دکتر کارکشته تو این زمینه پیدا کنی نه هر دکتری بیشتر پیگیر باش مرگ نیست که چ ...

ینی کمک میکنن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم این جوری بودم عزیزم چارش فقد گرمیجاته هرشب چای دارچین میخوردم قبل خواب😁😁😁😁گلاب روزی ی قاشق. ...

تاثیرداره واقعنی؟ازم بچه میخواد فک میکنه به فکرادامه زندگی نیستم

ینی کمک میکنن؟

آره چرا که نه!!!!!

شک ندارم دکترایی که قبلاً رفتی تبحری تو این زمینه نداشتن

مطمئن باش درست میشه 

شما که از اول سرد نبودی یه جای کار میلنگه که اینطور شدی اون برطرف شه حستم درست میشه 

فقط بیخیالش نشو پیگیر شو و زندگیتو نجات بده

آره چرا که نه!!!!! شک ندارم دکترایی که قبلاً رفتی تبحری تو این زمینه نداشتن مطمئن باش درست میشه&nb ...

خیلی ممنون گلم،نه قبلش خیلی گرم بودم اون سردبود

2738
میشه بگی فاصله بین هر دفعه چقدره

اگه منظورت اونیه که من فهمیدم یماهم نخواد مشکلی ندارم ولی هفته ای یکبار یاده روز یکبار میشه،قبلترش هررروز بود

تاثیرداره واقعنی؟ازم بچه میخواد فک میکنه به فکرادامه زندگی نیستم

اره رو من ک اثر کرد من از حاملگیم تا دوسالگی پسرم ازش بدم میومد میخواست کاری کنه انگار بهم تجاوز میشد بخدا خیلی بد بود اصلا چندشم میشد ازینکارا

اگه منظورت اونیه که من فهمیدم یماهم نخواد مشکلی ندارم ولی هفته ای یکبار یاده روز یکبار میشه،قبلترش ه ...

ااستارتر کشمش و خرما زیاد بخور.

عالیه...

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
ااستارتر کشمش و خرما زیاد بخور. عالیه...

خیلی ممنونم گلم،راستی بخوام بارداربشم توجنسیت تاثیرنمیزاره؟

منم خیلی سردم از اول اینطوری بودم الان ک ۶ ساله ازدواج کردم 

شوهرشماهم مشکل داره،من خودم راضیم ولی اون هزارتافکربدمیکنه

2706