2726
عنوان

پریود نشدن

129 بازدید | 9 پست

سلام 

من ۱۵ دی باید پریود میشدم که نشدم 

۲۳ دی از دادم منفی بود ۳تا پروژسترون زدم. بازم پریود نشدم 

۷ بهمن دوباره آز دادم منفی بود 

فقط ۴ روزه لکه بینی خیلی کم دارم طوریکه پد کثیف نمیشه 

چکار کنم من؟؟؟

منم موندم 

باید ۳۰ام میشدم و نشدم هنوز 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دکتر نرفتین؟

نه یه امپول پروژسترون زدم 

۵روز قبل 

بی بی چک‌هک برداشتم هر بار منفیه 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
من تو آذر واکسن زدم.  دکتر رفتم اونم تعجب کرد میگه یا باید باردار باشی یا پریود بشی

منم مهر واکسن زده بودم ابان دوبار تو یماه خونریزی افتادم دی ام خیلی دیر پریود ‌شدم و خونریزی کم

فک کنم بخاطر همین واکسن کوفتیاس معلوم نیس چه زهرمارین

اینقد منو با یه کاربر دیگه اشتباه نگیرید