2726
عنوان

از نامزدم ۶ ساعت خبر نداشتم..+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 914 بازدید | 72 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه تکرار نمیکنه، تازه الان به نظرش اومده چقدر خانومی و چقدر سرگرم زندگی خودت کلی با ارزش جلوه میکنی. 

ببخشید تاپیک قبلتو دیدم، دو تا دوست پسر داری؟ یا اون شایان بیچاره تو آب نمک خوابوندی 🤭😁

هیچوق جلو خودتو نگیر ک بعدا پشیمون بشی   یاید هرچی تو دلت بود رو میگفتی ک دیگ تکرار ...

حس میکنم اگ ام غر میزدم دفعه بعدی مثلا با زور و اجبار این کارو میکرد...

﮼ژاکاو           •🌙💛•
باز خوب کوتاه اومدی 😂😂😂😂 من غر میزدمااا گاهی قهر میکردم چرا بیخبر گذاشتی منو  خدایی من اس ...

من توعم یا ت منی؟

آخرین قهرم بر سر همین موضوع بود ک کار من از شدت نگرانی ب بیمارستان و سرم کشیداا🤧

میخام کنار هم پیر شیم بمیریم🔗🧡                           دوری هر کیو تحمل میکنم اما دوریه ت رو ن:/                  آخه دوریت واسه قلبم خود درده🥲                                اسمم یگانست نامزدم بهم میگه یکدانه😁🤍رزمی کار👊🏻🤎آی ام خانوم مهندس👩🏻‍🔧👩🏻‍💻دانشجو👩🏻‍🎓خانم آقای مهندس👨🏻‍🔧💙این کاربر قابلیت تبدیل دوست پسر ب شوهر را نیز دارد😁😂دارای پنج سال سابقه با عشقم😎🙈و الان هم نامزدیم😁💜ب قول تتلو:من تو شب دوتا ماه دارم...اونم دوتا چشمای توعه👀✨ تو چنان در دل و و جان رفته ک جان در بدنی پسرعمو جونم🤓💛می‌خوام با تو دوباره بچگی کنم🧿❤️🥺از عمیق ترین نقطه قلبم دوستت دارم🤤🧡 چ حس قشنگیه تا خودمو شناختم از همون بچگی حس عشق ب تو،تو وجودم ریشه زد🌍💚
 حالا اگ من بودم جرششش میدادم 😐😂

منوم😂🤧چقد مردم آرومن ما سلیطه

میخام کنار هم پیر شیم بمیریم🔗🧡                           دوری هر کیو تحمل میکنم اما دوریه ت رو ن:/                  آخه دوریت واسه قلبم خود درده🥲                                اسمم یگانست نامزدم بهم میگه یکدانه😁🤍رزمی کار👊🏻🤎آی ام خانوم مهندس👩🏻‍🔧👩🏻‍💻دانشجو👩🏻‍🎓خانم آقای مهندس👨🏻‍🔧💙این کاربر قابلیت تبدیل دوست پسر ب شوهر را نیز دارد😁😂دارای پنج سال سابقه با عشقم😎🙈و الان هم نامزدیم😁💜ب قول تتلو:من تو شب دوتا ماه دارم...اونم دوتا چشمای توعه👀✨ تو چنان در دل و و جان رفته ک جان در بدنی پسرعمو جونم🤓💛می‌خوام با تو دوباره بچگی کنم🧿❤️🥺از عمیق ترین نقطه قلبم دوستت دارم🤤🧡 چ حس قشنگیه تا خودمو شناختم از همون بچگی حس عشق ب تو،تو وجودم ریشه زد🌍💚
2706