2733
2734
عنوان

با چی ناخنامو تقویت کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 33 پست
ینی 3 تا قرصه...؟؟؟  یا همشون یه قرصه؟؟؟

همش یه قرصه. رو استحکام و رشد ناخن و موی من خیلی تاثیر خوبی داره

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بازم نیازی به هرماه رفتن داره؟؟ ینی هرماه باید ترمیم کنم یا همون یه باره؟؟؟ 

آره دیگه هرماه باید بری چون ناخن رشد میکنه ولی آدم راحته دیگه نمیخاد هی لاک بزنی 

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜

@گلناززززز  

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
2738
آره دیدی؟عوضیا😂😂😂

گفتم بیای لااقل اینجا مثل خودمونن😄

من برای موهام زینک میخوردم برای ناخونامم واقعا تاثیر داش  هی باید میرفتم ترمیم😁

منم یه مدت زینک پلاس میخوردم ولی تاثیر انچنانی نداشت.. البته اون موقع برای رشدش میخوردم

الان میخام مقاوم شن... نمیدونم چرا انقد شکننده شدن😭یکم که بلند میشن میشکنن بااینکه لاک دارم 😔

😉😉😉😎🤓

میگفتن کسی که کاشت و لاک و اینا داره نجسن😂

منم یه مدت زینک پلاس میخوردم ولی تاثیر انچنانی نداشت.. البته اون موقع برای رشدش میخوردم الان میخام ...

مال من که با ژلیش بهتر شد 

2706