2737
2739
عنوان

مادرشوهرم اینا شب خونمون موندن

871 بازدید | 29 پست

شرایط سختیه تو این اوضاع حاملگی ک‌دکتر بم‌گفته جفتت تقریبا پایینه زیاد فعالیت نباید بکنی شوهرم‌اومده خونوادشو دعوت کرده‌خونمون برا ناهار علاوه بر ناهار شامم موندن حالا برای خوابم شوهرم اصرار کرده بمونن ناهار فردام باید واسشون درست کنم بخدا سخته شوهرم درکم نمیکنه جای من بودین‌چیکار میکردین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا درک نمیکنه عزیزم؟

رودربایستی داری با شوهرت؟؟

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰

با شوهرم در مورد شرایطم صحبت میکردم و میگفتم برای جبران حداقل فردا ناهارو از بیرون بگیره

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
2738

9ماه حاملگی

هیشکی رو دعوت نکردیم

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

من اگه بودم دراز میکشیدم‌میگفتم شکمم درده 

ناهار از بیرون بگیر 

یا هم خودشون درس کنن ظرفاشونم بشورن من حالم خوب نیس 

ینی خودشون نمی‌دونن باید کارا رو خودشون انجام بدن؟ 

2706