2703
2553
اکسپکتو پاترونام

🤣🤣🤣🤣

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گذشته از شوخی این کارا اخر و عاقبت نداره

چند مورد من شنیدم کاملا موثق

یکیشون منجربه فوت یکی از اعضای خونواده شده بوده

فکرکردین محض رضای خدا مشکلتونو حل میکنن؟؟

در ازاش باید بهاشو با یه بدبختی دیگه بدی گل من

هرچیزی راهی داره از راه صحیحش وارد شو

بعدم تا خدا هست چرا رو بزنی به غیر خدا؟؟ اونم دعا و طلسم؟؟

و نخ به نخ دهنم دودست... غمت غلیظ ترین کامست...
2720
چیزای دگ؟

اهوم 

جن و چمیدونم طلسم و اینا وجود نداره 

ولی خب چیزایی مثل هاله بینی استفاده از چاکرا ها چشم سوم پرواز روح و... همشون امکان پذیره و پایه علمی داره

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️
اشهد ینی بمیرع؟

نه کسی منظورم اینکه باید بگی اشهد الله اله الا الله و اشهد ان محمد رسول الله اینو کسایی که کافر اند و میخوان مسلمان بشن میگن

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.
2714

وقتی پیش دعانویس میرید جن وارد زندگی میشه مشکلتون یک درصد حل میکنه پس مدتی شمارو بیمار میکنه و بعد چندسال باعث خدای نکردهمرگ شما میشه این واقعیت داره نرید پیش دعانویسا

شرط دل دادن دل گرفتن است وگرنه یکی بی دل میشود و دیگری دودل❤
وقتی خدا کاری نمیکنه:)

می‌کنه شاید به نفعت نیست ولی تو دعا کن و کارایی که خدا میگه انجام بده قطعا به نفعت ولی امان صد امان سراغ اینا نری هزیزم.

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.
وقتی خدا کاری نمیکنه:)

اها یعنی خدا کاری نمیکنه اما اون میاد دل میسوزونه واست

مشکلت چی هست عزیزدل؟

شاید باید خودت یه حرکتی بزنی

خدا که نمیاد مستقیما پولو بندازه تو حیاط خونه ت

میگه پاشو برو سرکار من روزیتو میدم

غیر از اینه

وقتی پیش دعانویس میرید جن وارد زندگی میشه مشکلتون یک درصد حل میکنه پس مدتی شمارو بیمار میکنه و بعد چ ...

دقیقا یکی تعریف میکرد یکی از اشناهاشون همین بلا سرش اومده

نمیدونم داداشه چیکار بوده دعا میگیرن واسش حالش خوب میشه

اما بعد مدتی داداش این اقا حالش بد میشه اصلا میره تو خودش و خلاصه عجیب غریب میشه

بعدم فوت..

دور از جون همه..

تا وقتی خدا و ائمه هستن که از مادر دلسوزترن این موجودات که خودشون افریده خدان چیکار میتونن بکنن؟؟ بتوننم مجانی نیست!!! ممکنه هزینه ش خیلیییی بالا باشه!

2706