2733
2734

مثلا بدون اینکه بش بگم،خودش خواست هدایتم کنه وپی ام داد بم 

تاکید میکرد انتقام نگیر بد میشه برات دلم برات سوخت 

بدون اینکه بش بگم میدونست اشپزی بلد نیستم،یه الگوی تکراری در زندگی شخصی ایندم گفت،میدونست اندامم خوبه در صورتی که عکس واضحی ندیده بود حتی رنگ پوستمو،حتی اینکه پول دوست دارمو میخام چطور تلافی کنم اگه طرف خوب نبود

تعابیرش به خوابم میخورد

حتی سفیدی موهام اگه حرص خوردمو مبدونست

بعد که باش حرف زدم شیطانو در لباس ادم در خواب دیدم

خیلی عجیب بود

هر چی پدر مادرم بم میگفتن اون میگفت

خیلی زجر اوره نخوای کسی ازت چیزی بدونه وهمشو بگه

ترسیدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو رو خدا بگو رایگانه یا پولی؟؟؟

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
2728
تو رو خدا بگو رایگانه یا پولی؟؟؟

تو رو خدا شمارشو بده😭🙏

من داره کارم به جنون میکشه💔😭

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
2738

تو رو خدا درخواستمو قبول کن 🙏💔💔😭

شاید مشناختت

امضامو میخونی؟🌸🍀نیت میکنین هدیه به اسم های آبی سوره مبارکه توحید یا سوره مبارکه  حمد یا صلوات بفرستین به نیت نیلوفر انشاءالله و ازشون بخواین انشاءالله برام دعا کنن🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🍀🌸آقا امام زمان علیه السلام.اقا امام رضا علیه السلام حضرت ابوالفضل علیه السلام  نرجس خاتون سلام الله علیها🌸شهید ابراهیم هادی. شهید سید احمد پلارک. شهید سید مجتبی علمدار 🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🦋🌹

موکل، همزاد، جن و... خیلی سخته نظر دادن در موردشون.

چون آدم وقتی حتی خودش تجربه کنه بازم شک داره و با قاطعیت نیست.

همیشه سعی میکنم انسان خوبی باشم و در حق هیچ کس بدی نکنم.حق الناس برام خیلی مهمهههههه. نه از جهنم میترسم و نه طالب بهشتم‌. وجدان  آروم خودم از بهشت و جهنم مهمتره
2706