2410
2553
عنوان

کمک

76 بازدید | 9 پست

من یه عادت بدی دارم  که همیشه روی حرف  کسی یکی دوتا اضافه‌ میکنم بعد  میگم   بعد آنقدر. پشیمونم میشم چرا. راستشو نگفتم که میشه راهنمایی کنید چیکار کنم

مرده شور من را ناز بشور چوکه ناز کش نداشتم

نمیدونم 

فکر کردن به اینکه یه نفر دیگه اینکارو با تو بکنه ؛تاثیری نداره؟

مثلا با خودت بگی دوست ندارم کسی حرفامو تحریف کنه پس منم حرفای بقیه رو همونجوری که بود بگم

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اول از همه عادت کن ک کلا کم تر حرف بزنی مثلا تا میخوای حرف بزنی تو ذهنت ذکر بخون و بزار بیشتر بقیه حرف بزنن. بعدم اگ مهمه ک بگی کم کم بگو و طولش بده و آرامش داشته باش🌹

2456
منم همیشه پیاز داغ اضافه میکنم😂منم عذاب وجدان میگیرم همیشه ولی دست خودم نیست🤣🤣🤣

من همین خیلی از کار بدم میاد بعدشم میترسم حرف بخش بش  اصلا دوست ندارم حرف بزنم ولی بدجور جوگیر میگیرم ولکن نیستم

من همین خیلی از کار بدم میاد بعدشم میترسم حرف بخش بش  اصلا دوست ندارم حرف بزنم ولی بدجور ...

دقیقا منم اینطوریمممم بعدش حتی میگم نکنه بره رو در رو کنه حرفمو بفهمن اضافه کردم😐

عزیزم اول از همه عادت کن ک کلا کم تر حرف بزنی مثلا تا میخوای حرف بزنی تو ذهنت ذکر بخون و بزار بیشتر ...

خیلی تمرین میکنم   ازین به بعد همین کار میکنم

دقیقا منم اینطوریمممم بعدش حتی میگم نکنه بره رو در رو کنه حرفمو بفهمن اضافه کردم😐

وای من همین طوری ‌چیکار  کنم.  عادت حرف بزنم می‌دونم دور  فقط دنبال سوتی ازمنن 

2714
وای من همین طوری ‌چیکار  کنم.  عادت حرف بزنم می‌دونم دور  فقط دنبال سوتی ازمنن& ...

من واقعا دست خودم نیست

با اینکه کلی فکر میکنم اما وقتی دهن بی صاحابو باز میکنم دیگ اختیارم از دستم در میره 

ولی من دارم سعی میکنم اینو از سر خودم بردارم 

من واقعا دست خودم نیست با اینکه کلی فکر میکنم اما وقتی دهن بی صاحابو باز میکنم دیگ اختیارم از دستم ...

من   عین خودت.   ولی امشب  توبه کردم واقعا موند چیکار کنم