2726
عنوان

سلام بیایید ی چی بگین آروم شم

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 35 پست
خیلللی

🥺🖤

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جاهایی که از خوشی ها حرف زده بودیم جای دو رد پا بود،و جاهایی که از سختی ها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود.به خدا گفتم تو سختی ها کنارم نبودی؟..گفت آن رد پایی که میبینی من هستم ، تورا در سختی ها به دوش میکشیدم..❤️مهربان خدای من❤️
۱۲سال 

☹️

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جاهایی که از خوشی ها حرف زده بودیم جای دو رد پا بود،و جاهایی که از سختی ها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود.به خدا گفتم تو سختی ها کنارم نبودی؟..گفت آن رد پایی که میبینی من هستم ، تورا در سختی ها به دوش میکشیدم..❤️مهربان خدای من❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشتباه بزرگی کردم نباید با کسی ازدواج کنی که ازت خیلی بزرگتره رفتارامون مغزمون یکی نیس قلقمو یاد گرف ...

بله واقعا .نهایت باید ۵سال اختلاف سنی باشه وگرنه از دهه های مختلف باشن حرف همو نمیفهمند .منت و ناز نکش.ب قول معروف ناز کش داری ناز کن ...محلش نذار 

آره من خودمو بی ارزش کردم چون بی ارزشم واقعا شوهرا گوهن گوه

بی ارزش نیستی و جلوی شوهرت به هیچ وجه اینجوری وانمود نکن یکم سیاست به خرج بده باور کن بهتر میشه وقتی قهره به خود برس و شاد باش و اصلا باهاش کاری نداشته باش شاید برات سخت باشه ولی خودت رو نگه دار کسی که زیاد اهل قهره باید ترک بدی و راهش همینه قهر کردنش به معنای محروم شدنش از توئه هر چی اعتماد به نفست بالاتر باشه هر چی شادتر باشی هر چی هدفمندتر باشی هر چی قوی تر باشی شوهرت بیشتر برات له له میزنه

2728
بی ارزش نیستی و جلوی شوهرت به هیچ وجه اینجوری وانمود نکن یکم سیاست به خرج بده باور کن بهتر میشه وقتی ...

آره چند بار امتحان کردم این کارو جواب داد اما جوری رفتار میکنم ک انگار نیست