2733
2734

بنطرم هرشب تا ۱۰ روز مونده ب پری بعدیت خودت وشهورتم همش گرمی و عرق کاسنی بده شورت بخورید و اینککه بعد از رابطه به سمت راست بخواب شما و کلا تکون نخور تا دو ساعت و اینکه توکل بخدا بیشتر گرمی و معجون برا دوتاییتون تاثیر داره خرما و اینا 

دوستان دعا کنید از ته قلبتون شوهرم ی کار خوب پیداکنه و چشماش بخنده 🙏🙏💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیدونم ولی این چیزا باعث نمیشه صددرصد درست دربیاد  ولی شنیدم برا پسر هرشب نباید رابطه داشت و گرمی زیاد بخورین و.... ک همش ی درصد کمی دخیله 

خدایا مرسی🙏❤🙏                                                              
بنطرم هرشب تا ۱۰ روز مونده ب پری بعدیت خودت وشهورتم همش گرمی و عرق کاسنی بده شورت بخورید و اینککه بع ...

شورت بخورن🙄

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂
بنطرم هرشب تا ۱۰ روز مونده ب پری بعدیت خودت وشهورتم همش گرمی و عرق کاسنی بده شورت بخورید و اینککه بع ...

همش گرمی میخورم لبنیاتو قطع کردم و کاسنی هم میدم شوهرم،من یبار  امروز صبح نزدیکی داشتم یبارم همین امشب،چون دیروز امپول hcgزدم،کاش ایندفعه بگیره برام دعا کنین

2738
نمیدونم ولی این چیزا باعث نمیشه صددرصد درست دربیاد  ولی شنیدم برا پسر هرشب نباید رابطه داشت و گ ...

این مورد هم الکی هست.

والا ما از ۷ شب بعد پری هرشب اقدام کردیم.کاری هم به تخمک گذاری و اینا نداشتیم.نینیمونم پسر شده

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)
همش گرمی میخورم لبنیاتو قطع کردم و کاسنی هم میدم شوهرم،من یبار  امروز صبح نزدیکی داشتم یبارم هم ...

ان‌شاالله که صلاح خدا به خواسته دلتون یکی باشه

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)
برای اینکه دکتر دقیق روز اقدامتو بگه ..من همین کارو کردم .اینجوری ریسکه

دیروز رفتم برا فولیکول غالب که یکیش ۱۵ و یکیش ۱۰ بود بعد امپولhcgدکترم داد،دیگه نگفت کی نزدیکی کنم