2737
2734
عنوان

چرا جور نمیشه😶😶😶😶

58 بازدید | 9 پست

بخاطر مشکل مالی ماشین مون فروختیم. 

و شوهرم. بعدش گف وام میگیرم. بهترشو میخریم. اما وامها اخر سال بسته شد. و. نتونستیم. وام. بگیریم. کلی هم طول کشید این قصیه وام گرفتن مون. انگارهمش بدر بسته میخورد. اخرشم نشد. 

الان همون قبلی هم نمتونیم بخریم 🥺

دوباره شوهرم گف مدل پایینتر میخریم. یه مقدار الان. بقیش، بعد عید. اگر خاس رو ماشین هم بکشه. بکشه. 

دوبار هم تا پای معامله رفتن باز بهم خورد لحطه اخر

ان شالله مستاجرا به زودی صاحب یه خونه عالی بشن😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
توام همین فکرو کردی؟  عجیب قفل شده ها

داییم اینا به مدت دنبال خونه بودن ولی به قول شما قفل شده بود نمی تونستن بخرن هر دفعه به دلایل مختلف اونام حتی تا پای معامله هم رفته بودن.تهش یه خونه خیلی خوب و مناسب و بهتر از موردای قبل گیرشون اومد.ان شاالله برای شما هم همینطور میشه.به نیتتون آیت الکرسی میخونم 🙏

یا اَباعَبدِالله🖤...الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ💚
2738
داییم اینا به مدت دنبال خونه بودن ولی به قول شما قفل شده بود نمی تونستن بخرن هر دفعه به دلایل مختلف ...

ممنون عزیزم. من دیگه بیخیال شدم. بشوهرم میگم خدا حتمن صلاح نمدونه اصرار نکنیم بهتره

ان شالله مستاجرا به زودی صاحب یه خونه عالی بشن😘😘😘😘