2733
2734

الهی ارامش دلخوشی مهمون همیشگی دلت باشه 

منم دلم به شدت شکسته از همه کس 😢😦

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الهی عزیزم حتما دل شکسته خریدارش خداست از یه عالمی شنیدم اون لحظه که دل بنده ی میشکنه اون لحظه تو آغوش خداست ... تو هم برای من دعا کن . 

هرکه با مرغ هوا دوست شود ،خوابش آرام ترین خواب جهان خواهد بود...!
2738
خدایی ک نمیبینه یا نمیشنوه

حال دلت خوب نیست می دونم کشیدم که میگم سالها پیش خواسته ی داشتم که هر چه التماسش میکردم میسر نمیشد که نمیشد!!! اشکی نبود که نریختم دلی برام نموند از له شدن با خودم میگفتم اصلا خدا منو میبینه گریه هامو سوختن ها مو ؟؟ ولی فقط زمانننننننننننن ثابت کرد چه مهربان پروردگاری دارم که نداد خواسته مو در عوض صد پله بهتر از اون خواسته مو داد!

هرکه با مرغ هوا دوست شود ،خوابش آرام ترین خواب جهان خواهد بود...!