2733
2734
اره عمد بدون مشکله بچم هعی تف تواین زندگی

انشاالله میکات حل بشه ولی در کل مادر ضعیفی هستی 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
چرا اخه

نمیدونم دوماهه زندگیم عوض شده ازاین رو به اون شده شوهرم ن منومیخادن بچه رو هوس کنم چیزی برام نمیخره قبلنااینجوری نبودهرچی باهاش حرف میزنم ازش میپرسم هیچی نمیگه توخونه پدریش زندگی میکنم فقط میگه هرچی هس بایدبرای خاهروبرادرام وپدرومادرم باشه شمادوتاهم بدرک قبلنااینطوری نبورنمیدونم یهویی چش شد

😑😑 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیدونم دوماهه زندگیم عوض شده ازاین رو به اون شده شوهرم ن منومیخادن بچه رو هوس کنم چیزی برام نمیخره ...

اگ این بچه نباشه مشکل حل میشه؟ شاید اصلا دردش چیز دیگس .ایشالا مشکلت حل شه از این سردرگمی خلاص شی 

به دلیل نداشتن بیو شما را به پیام بازرگانی دعوت مینمایم😂🍳
چون سنش کمه  بلوغ عقلی و نگهداری از زن و بچه رو نمیتونه از خانواده اش تمییز بده کاشکی اول فکر ...

امروزمادرمم داشت دعوام میکردبشدت وهمین حرفارومیزد ومیگف فک کردی دیگه شوهرگیرت نمیاد😂😂

😑😑 
اگ این بچه نباشه مشکل حل میشه؟ شاید اصلا دردش چیز دیگس .ایشالا مشکلت حل شه از این سردرگمی خلاص شی&nb ...

نمیدونم دردش مادش نمیذاره اب خوش ازگلوم پایین بره خرج کل۹نفرمون روشوهرم میده میدونه بچه دنیابیادجدامیشم ازخونشون اونم داره اتیش میندازه به جون زندگیم من طلاق بگیرم

😑😑 
2738
نمیدونم دردش مادش نمیذاره اب خوش ازگلوم پایین بره خرج کل۹نفرمون روشوهرم میده میدونه بچه دنیابیادجدام ...

اههه خدا لعنت کنه همچین مادرشوهرایی رو اینا خودشون دختر ندارن؟ چقدر نفهمن بعضیاشون درک نمیکنم فازشونو

به دلیل نداشتن بیو شما را به پیام بازرگانی دعوت مینمایم😂🍳
اههه خدا لعنت کنه همچین مادرشوهرایی رو اینا خودشون دختر ندارن؟ چقدر نفهمن بعضیاشون درک نمیکنم فازشون ...

صدبارخدالعنت کنه دوتادخترداره هردوشون بچه۹ساله و۵ساله بخاطرهمونع خدانگذره ایشالله

😑😑