2204

ای خداااا

چرا من انقدررررر ایراد گیرم اخههههه

قبلا هم عکس گزاشتم

ولی الانکه دقت میکنم میبینم خیلی زیادی رنگشو سفید برداشتم

بببینید نطر شمام همینه؟

میخام برم رنگشو یکم تیره تر کنم ولی همسرم نمیزاره.میگه همین خوبه

هی میگه اولشه عادت نداری بزار بمونه

وزن فعلی:۶۵  وزن دلخواه:۵۵  استارت رژیم:۱۴۰۱/۲/۲۳روز تولدم من میتووووونم به وزن دلخاهم بررررررسم😍💪بانو جان❤گاهی به خودت احترام بگذار؛…یک چای داغ بریز داخل زیباترین استکان خانه؛…یک دانه شیرینی هم بگذار کنارش ؛…همراه یک آهنگ دلنشین و به خودت بگو:بفرمایید!چایتان سرد نشود!به خودت ؛ باورت و زندگی ات عشق بورز؛…سن و سال ات مشکل عشق نیست؛…زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند؛…مگر آنکه تو پیوسته؛ برق انداختن آن را از یاد برده باشی!برای خودت دعا کن که آرام باشی ؛صبور باشی!مهم نیست که آخرین زلزله ی زندگی ات چند ریشتر بود؛مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی را از دست دادی ؛مهم این است که دوباره از نو بسازی زندگی ات و باورت را…جهانت را.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

بزار

❤🙏🏻🙏🙏لطفا برای مامان شدنم صلوات بفرستین❤🙏🙏     🌱💙🌱گذشته هایت را ببخش زیرا آنان مثل کفش های کودکی ات  نه تنها کوچیک شده اند  بلکه تو را از برداشتن گام های بزرگ باز میدارند 🌱💙🌱قوی بودن انتخاب من نیست سبک زندگیمه😐💪      دختر زمستانی شاد و پر انرژی 😐💃💃💃                                       
2050

از اولم من گفتم رنگ طبیعی میخام همسرم گفت نه بلیچ بگیر

الانم هرچی میگم زیادی سفیده میگه نه تو عادت نداری بزار همین باشه😐

بنطرتون چه خاکی تو سرم کنم اخهههه

برم تغییر بدم؟

وزن فعلی:۶۵  وزن دلخواه:۵۵  استارت رژیم:۱۴۰۱/۲/۲۳روز تولدم من میتووووونم به وزن دلخاهم بررررررسم😍💪بانو جان❤گاهی به خودت احترام بگذار؛…یک چای داغ بریز داخل زیباترین استکان خانه؛…یک دانه شیرینی هم بگذار کنارش ؛…همراه یک آهنگ دلنشین و به خودت بگو:بفرمایید!چایتان سرد نشود!به خودت ؛ باورت و زندگی ات عشق بورز؛…سن و سال ات مشکل عشق نیست؛…زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند؛…مگر آنکه تو پیوسته؛ برق انداختن آن را از یاد برده باشی!برای خودت دعا کن که آرام باشی ؛صبور باشی!مهم نیست که آخرین زلزله ی زندگی ات چند ریشتر بود؛مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی را از دست دادی ؛مهم این است که دوباره از نو بسازی زندگی ات و باورت را…جهانت را.
خیلی سفید شذه

ندیدی ک هنوز😐🤣

از اولم من گفتم رنگ طبیعی میخام همسرم گفت نه بلیچ بگیر الانم هرچی میگم زیادی سفیده میگه نه تو عادت ...

اره خب حق داری واقعا سفیده و جیق

خدایا چنان کن سرانجام کار که ما پولدار باشیم و بیکار 😜از سال نودو پنج خاننده خاموش بودم بلد نبودم چطوری بیام 😝
2051