2726
عنوان

بدرک اصلا بمن چه😒

151 بازدید | 11 پست

من دوتا زایمانم بیمارستان خصوصیو بهترین بیمارستان بودم و به همه هم توصیشو میکنم چون اگه قرار باشه تااخر عمر عوارض ناشی گری بعضی بیمارستانای دولتیوبدیم بهتره همون اول پولو خرج بیمارستان خصوصی کرد بعد از اول تا حالا هی مادرشوهرم اینا مثلا تیکه میندازن سر این موصوع که ذره ای واسم اهمیت نداره خواهرشوهر کوچیکم داشت امشب میگفت که اره بیمارستان فلانو میگن عالیه و رایگانه گفتم نه بابا کی گفته من فقط یبار رفتم ضربان قلب بچرو اونجا چک کنن اعصابم خورد شد بسکه هم کثیف بود هم کادرش وحشی بودن خواهر شوهر بزرگم گفت ولش کن اینو بعدم زیر لب گفت فکر کرده همه مث خودشن خیلیم خوبه اون بیمارستان 

خیلی بهم برخورد اصلا بدرک برندهر بلایی میخوان سر خودشون بیارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالا خالم زایمانش اورژانسی شد بردنش اون بیمارستان دولتیه بماند که چه کادر بدی داشت دستبند بچه هارو نبسته بودن بچه ها قاطی شده بودن بچه خالم کپ خالم بود هرچی میگفتیم این بچمونه میگفتن نه فک کنیم اون یکیه یعنی در این حد خر تو خر

شاید هزینه بیمارستان خصوصیوندارن  بنظرم نباید میگفتی کثیفه وقلان

نه بابا وضع ما نصبت به اونا خیلی پایینتره خونه و دوتا ناشین دارن گوشیاشون ۲۰ میلیونیه هر شب رستورانن این کارا واجبتره یا سلامت خودتو بچت خودم شعورم میرسه اگه نداشت چنین نمیگفتم

آفرین گل من روزی صد بار بگو به من چ که میخوام راهنمایی کنم اعصاب خودتم آروم  دو روز دیگه هم با ...

والا بخدا هرچی میکشم از سادگیمه هزار بار راهنماییشون کردمو به غلط کردن افتادم 

شما تو کار اونا دخالت میکنی اونوقت انتظار داری هیچ چی راجع بهت نگن؟شگفتا!!!

من تو کارش دخالت نکردم اومده بود با من درمیون میذاشت روی صحبتش با من بود اصلا کلا حتی هنوز باردارم نیست داره برنامه ریزی میکنه واسه بچه دار شدن دوبارم سقط داشته از رو دلسوزی گفتم وقتی قراره سخت باردار بشه چرا سلامتی خودشو بچشو به خطر بندازه اینا کلا انقدر بی عقلن که چند بار خودم جون بچشو نجات دادم خواهر شوهر بزرگمو بقدری بی خیالن که تو دهن بچه ۱۰ روزه پفک هل دادن داشت خفه میشد 

من تو کارش دخالت نکردم اومده بود با من درمیون میذاشت روی صحبتش با من بود اصلا کلا حتی هنوز باردارم ن ...

ببین از من به تو نصیحت هیچ وقت هیچ وقت تو دکتر و بیمارستان و درمان هیچ کس دخالت نکن.حتی خانواده خودت.هر کس نظر خواست بگو هر طور صلاح میدنید من فلان جا رفتم راضی بودم.حالا شما هر جور خودتون میدنید.نه دکتر خودت رو بگو خوب بود نه انتخاب اونا رو بگو بده.به نظرم اینحا شما مقصر بودید.

ببین از من به تو نصیحت هیچ وقت هیچ وقت تو دکتر و بیمارستان و درمان هیچ کس دخالت نکن.حتی خانواده خودت ...

منم که گفتم پشت دستمو داغ کردم دیگه ازین کارا نکنم ولی کار من دخالت نبود نظرمو گفتم که ازون ببعد همونم نمیگم

منم که گفتم پشت دستمو داغ کردم دیگه ازین کارا نکنم ولی کار من دخالت نبود نظرمو گفتم که ازون ببعد همو ...

نه هیچ وقت نگو.من واسه مامان خودم بهترین دکتر شهر رو نوبت گرفتم.گفت دکتر قبلی بهتر بود.داروهای اینو خوردم حالم بد شد.تو بردیم پیش این.بیکاری مگه.