2726
عنوان

صفحه چت شوهرم وزندا اش عدضیم ازجلوی چشمم نمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 1929 بازدید | 31 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم به شوهرم همش همینو میگم میگم منم میخوام دوس پسر بگیرم وبراش جملات وکلیپ عاشقانه بفرستم نظرت چیه

ولی واقعیت اینه من نون حلال سر سفره پدر خوردم واصلا وابدا اهل اینکارها نیستم ...شوهرم پارانوئید داره یه عمره داره بهم تهمت ناحق میزنه واین خودش انگیزه خیانته ولی من هیچ وقت حتابهش فکر نکردم

پسرم عشق مامانشه دخترم تاج سرم 
نه والا دا اشم نفهمید  همه ترس زندا اشم اینه که یه روز شوهرش بفهمه ولی من بهش قول دادم برای اب ...

نباید قول میدادی خیالشو راحت میکردی 

باید میذاشتی به جبران این عذابی که تو کشیدی استرسشو اون داشته باشه

2728

من وزنداداشم عین خواهر بودیم اصلا ازش توقع نداشتم اون کع اصلا زیر بار نمیره میگه من تو رابطه نبودم وهمش داشتم شوهرتو نصیحت میکردم ولی صفحه چتشون نشون میداد که پایه شوهرم بوده

پسرخاله همسرمم زنشو طلاق داد رفت با زنداداشه زنش ازدواج کرد😐

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
منم به شوهرم همش همینو میگم میگم منم میخوام دوس پسر بگیرم وبراش جملات وکلیپ عاشقانه بفرستم نظرت چیه ...

شما تعریفت از زندگی خوب که بالا کفتی این بود که همسرت یه عمره بهت تهمت هر زگی میزنه؟  مرزهای معانی رو جا بجا کردین بابا 

چه شوهر خاله زنکی داری که درباره قیافه همه نظر میده😕حالا خودش خیلی جذابه ؟

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟

خوب مابایه عسق آتشین ازدواج کرویم وخیلی خیلی برای هم سختی کشیدیم شوهرم پارانوئید داره این یه مریضیه وطرف اصلا دست خودش نیست من مریضیشو باور کردم وحتا اونو دکتر بردم ...خودشم پذیرفته بود که مریضه وخیلی خودش راکنترل میکرد یعنی افکار منفی توذهنش بود ولی به من چیزی نمیگفت که من به هم نریزم ولی واقعو شوهرم عاشق من بود هیچ صبحی بدون بوسیدنم خونه راترک نمیکردبدون اجازه من آب نمیخورد وهرگز به خانواده اش اجازه نداد به من بگن بالای چشمت ابرویه همه اطرافیانم حسرت منو میخوردن چون شوهرم فوق العاده زن دوسته همه میفهمیدن

مت 

خوب مابایه عسق آتشین ازدواج کرویم وخیلی خیلی برای هم سختی کشیدیم شوهرم پارانوئید داره این یه مریضیه ...

همینه که میگن خوشبختیتونوجارنزنین دیگه.چون اونوحسرت هاباعث میشه زندگی ادم بهم بریزه وحسرتوشوهر یازن فلانی روداشته باشن.میگن ویژگی های اخلاقی وحسن وعیب شوهرتونوپیش کسی نگین تابدونه ازکجابایدضربه بزنه.حالاهم زوده فراموش کنی وحس وحالتت طبیعیه امانذارزیادطول بکشه.دچارافسردگی میشی.همون عذاب وجدان وشرمندگیش برای خودش کافیه.به خاطردل خودت وروزهای خوبی که باهم داشتین بگذروفرصت دوباره بهش بدین.به خاطریه تکه ازپازل زندگی کل پازل زندگیتوخراب نکن عزیزم.اگه بتونی پیاده روی کن یکمم ارتباطتوباخدازیادکن دلت اروم ترمیشه.اون اشتباه کرده گناه کرده تو چراتاوانشوبایدبدی بذاراون عذاب بکشه توخودتوعذاب نده چون وفاداربودی پس پیش خدای خودت وخودت ووجدانت روسفیدی.همه مون انسانیم وممکن الخطا بگذراشتباه کرده مخصوصاکه میگی پشیمون هم هست

اسی انگار من توام یا تو منی

شوهرم دقیقا عینه شوهر تو زیبا وجذاب وپارانویید هست اینقدر قرآن جلوم گذاشت که قسم بخور پاکی

حتی گاهی مثلن نصف شب پامیشم میرم دستشویی اگه بیدار میشد میدید نیستم دنبالم میومد وحتی دوست داشت درو باز کنم دستشویی رو ببینه 

روضه زنانه میرفتم باید کفش‌های زنهار ببینه دم در فک می‌کرد شاید دروغ میگم

حالا من محجبه وهومن وبه قول تو نون حلال خورده خیانت که هیچ حتی اگه مثلن مرد زیبایی ببینم نگاه نمی‌کنم میگم شاید گناه کنم اون وقت این تومانش ازمن.....

مثله شما هم عشقمون آتشین وخیلی مهربون وعاشق من وخانواده

خیلی هم زیباییمو دوست داره وهمیشه ازم تمجید میکنه

ولی یه بار خیانت بهم کرد درحد چت البته چون مذهبیه با یه خانوم بیوه ودیگه کرده بود ولی خانومه گفته بود فقط درحد چت چون خانوم داری ومنم چون هیچ وقت هیچ پنهان‌کاری از هم نداشتیم دیدم گوشیشو رمز گذاشته اندازه چشمام بهش اعتماد داشتم ولی چون تو نی نیسایت بودم یه کمی کنج‌کاو شدم رمزشو فهمیدم ووقتی رفتم تو گوشیش دیدم بله ایشون هم آره

دنیا روسرم خراب شد واتشو هک کردم وبدون اینکه چیزی بگم پیگیری کردم ودیدم فقط درحد پیام هستن ورابطه ندارن حتی یکبارهم مستقیم ندیده بودش وبعد که فهمید فهمیدم خیلی سرخ شد وازم خجالت کشید ودیگه کات کرد وهمش میگفت ازرو عکس وآتش اصلن خوشگل نیست وبه دلم نمیشینه فقط از رو کنجکاوی اینکارو کرد 

ولی من بخشیدمش چون من به ته رابطه هم فک کرده بودم وقتی فهمیدم چیزی نبوده خیلیییی خوشحال شدم شیش ماه چت میکردن البته خیلی باهم سنگین بودن وبشتر حرف میزدن احساسی نبود خداروشکر چون خانمه رو میشناسم خیلی متینه وبه زور قبول کرده بود وحالا شده اسمش طنز توخونمون همش میگم برو پیشه فاطی جونت بهش میگم اگه اون بهت پا میداد که با کله میرفتی 

ولی برام خیلی جالب بود که خیلی شبیه هستیم آهان منم خیلی قلدرم 

درضمن کارت خیلی خوب بود که اولا طلاق نگرفتی ودعوای اساسی وناموسی راه ننداختی ودوما داداشتو نزاشتی بفهمه چون اخرش واسه مرد ها سختتره بعدشم واقعا شیطانه که رابطه یواشکی رو مزه دار میکنه وهرکسی ازهمون اولش حواسش به محرم ونامحرمی نباشه  امکان داره تودام شیطون بیفته 

درضمن من شوهرم پارانوئید هست کمی  بدبینی وافسردگی هم داشت فلوکستین میخوره خیلی بهتر شده افکار منفیش کمتر شد یکدفعه عصبی میشد خیلی بهتر شد شکاکیتش بهترشد 

منم بیست ساله مورد تهمتهاش بودم واقعا گاهی خسته میشدم ولی حالا نمیگم کاملن خوب ولی خیلیییی بهتر شده حالا میخایی یه مشورتی بادکترش بگیر ببین فلوکستین چطوره البته روی میل جنسی خیلی اثرداشت خیلی بی میل شده بود ولی روی بعضی‌ها اثر کاهش میل جنسی نداره 

درکل نی نیسایت خیلی خوبه آدم حرفهایی رو که نمیتونه به هیچ کسی بزنه اینجا میگه وسبک میشه چهارتا رم میبینه که مشکلشون شبیه خودشه آروم میشه خداروشکر که شماها و دارم

سلام اسی هم دردیم. بگو چه کنم اروم بشم😔😔😔

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2706