2733
2739

قبلا گفتم شوهرم بهم خیانت کروه بازن داداشم 

الان خیلی پشیمونه خیانتش فقط درحدچت بود ولی لعنتی به اون هرزه ابراز عشق کروه بود وکلیپ لب گرفتن براش فرستاده بود ...الان مثل چی پشیمونه حاضره هرکاری بکنه تامن فراموش کنم امامن اون صفحه چت لعنتی یهو میاد توذهنم وخیلی به هم میریزم در ضمن وکالت طلاق وحضانت بچه هارابه من داده ....شوهرم یه مرد پاک وخیلی نجیب بود که عاشق من وبچه هاش بود هنوزم میگه هست ...حتابه اون زنیکه کلی از عشق وعلاقش به من گفته بود واینکه یه تارموی منو به دنیا نمیده ومن خیلی خوشکلم و...ازین حرفها 

زنداداشم میگفته خوب منم شوهرمو دوس دارم پس چرااومدی سراغ من میگفته فقط میخوام دردودل کنم اوایلم واقعا فقط دردودل بود ولی اواخر انگاری زده بود تو فاز جملات عاشقانه

میگم چراعاشقانه اش کردی میگه میخواستم بمونه تو رابطه همشو الکی گفتم 

بچه هاباورتون نمیشه شوهرم همش تو جمع از خوشکلی من تعریف میکرد وهمش به من میگفت مریم یعنی زنداداشت خیلی زشته ...واقعا هم زشته الکی نمیگفت

الان میگه فقط شیفته رفتارش شدم چون خیلی مطیع وآرومه ولی تو قلدری 

حالا من واقعا زن قلدری هستم ولی این توجیه کارش نمیشه 

الان فقط به فراموشی نیاز دارم ولی نمیتونم اکن جملات رافراموش کنم من زندگی خیلی خوبی داشتم همه حسرتمو میخوردن یه شبه همه چی خراب شد

پسرم عشق مامانشه دخترم تاج سرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

به شوهرت بگو حالا خوبه منم درد و دلی داشته باشم با مرد غریبه بکنم؟؟؟؟ هااا مگه چیه درد و دله دیگه به قول خودت! اینجوری بگو

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

نه والا دا اشم نفهمید 

همه ترس زندا اشم اینه که یه روز شوهرش بفهمه ولی من بهش قول دادم برای ابروی خانواده هم که شده هیچ وقت نمیذارم اون بفهمه منم 

پسرم عشق مامانشه دخترم تاج سرم 
2706