2726
عنوان

خیاتت

234 بازدید | 19 پست

سلام بچه ها خوبین،من میخاستم بگم با یک پسری چندین سال مجازی در ارتباط بودم و اینکه من۲٠سالمه و اون 28 راهمون از هم دوره و بالاخره بعد چندین سال همو دیدیم ولی من سه روزداخل شهرشون بودم تو قراره دوم رفت قهوه بگیره گوشیش زنگ خوردو اولش بهونه آورد مادرمه فهمیدم نیست و بالاخره مچشو گرفتم کلی ترسیده بود و دست و پاش میلرزید اما باهاش بد رفتاری نکردم گفت تو وقتی نبودی.بلاکم میکردی میرفتی حوصلم سرمیرفت و چت میکردم،اما درکل منو خیلی وقته خانوادش میشناسن وقصدش بامن ازدواج اگ ب جای من بودین باهاش ازدواج میکردین؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کسی که انقد زود هرز بپره ارزش یه عمر زندگی کردنو نداره 

فردا که بحثتون شد قهر کردی احتمالا صیغه کنه

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘

هرگز اشتباه من و نکن ولش کن بره به درک

متاهل و متعهد به یه شوهر هیز بی احساس😒💔/پروردگارا شرح صدرم عطا فرما و کار برایم اسان کن که همانا بس تویی بصیر به احوال ما...🤍🦋/یه صلوات واسه رسیدن به حاجاتم مهمونم کن مهربونم اجرت با ضامن اهو...❤/من پری کوچک غمگینی را میشناسم که در اقیانوسی مسکن دارد و دلش را در یک نی لبک چوبی می نوازد ارام ارام.... پری کوچک غمگینی که شب از یک بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد امد🌻🌈به ارزوهام قول رسیدن دادم(توکلت علی الله)🦄💜/ بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم اصالت و تربیت ادما خیلی باهم متفاوته...!😌❤/صد هزارمین کاربری/  امام زمانم قلب من به شفافی نگاه شما نیست اما عجیب به دوس داشتن شما مبتلاس ای کاش زودتر بیاید حضرت اقا دنیای کوچیک ما بدون شما دقیقا مث یه قفس تاریکه به هر گوشه اش که نگاه می کنیم دلمون میگیره....🌙💚
2706