2737
2739
عنوان

اختلاف زناشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 270 بازدید | 22 پست
  ببرش پیش دکترت تا دکترت بهش بگه که عجله نکنه و نگران نیاشه  همین استرس مانع بچه د ...

رفتیم بهشم گفته اما انگاری مرض داره والا نمیدونم همه جوره رفتار کردم جواب نداده هم خودشو عذاب میده هم منو

دست بلند کردنش جدیدا بد کرده شرایطو. عصبانی میشه میزنه ن شدید ها. در حد سیلی . دو دقیقه نشده پشیمون میشه میاد عذرخواهی ولی من نمیتونم فراموش کنم ازش ناراحتم به ناحق میزنه خانوادمم با خبرن میگن ول کن بیا ولی من زندگیمو دوست دارم موندم چیکار کنم هم دارم اذیت میشم تو زندگی هم نمیتونم ول کنم برم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفتیم بهشم گفته اما انگاری مرض داره والا نمیدونم همه جوره رفتار کردم جواب نداده هم خودشو عذاب میده ه ...

کلا  از دستت حرصی شده ب نظرم  

عزیزم میدونم حق با توعه  اما معمولا دراین مواقع طرف میخاد بهت بگه که تو مقصری و تا ندامت و پشیمانی شدید تورو نبینه  اروم نمیشه ،براهمین تنها راهش اینه که بگی حق باتوعه و من دیر اقدام کردم و بگو که اما از خداوند ناامید نیستم و نماز و دعا میخونم و میدونم جواب میگیرم 

2728
کلا  از دستت حرصی شده ب نظرم   عزیزم میدونم حق با توعه  اما معمولا دراین مواقع ...

آخه من ادمین نمیتونم الکی برخلاف میلم یه حرفی بزنم طرف آروم شه چون واقعا دیر اقدام نکردیم والا آلانیا تازه ۳۰سال ازدواج میکنن .ن دیره ن زود .بنظر خودم وقتشه

آخه من ادمین نمیتونم الکی برخلاف میلم یه حرفی بزنم طرف آروم شه چون واقعا دیر اقدام نکردیم والا آلانی ...

میدونم  مازنا میفهمیم این چیزارو مردا ک حالیشون نیس اغلب  فعلا مهم اینه شوهرت ارام بشه بعدش بیوفتید دنبال کاراتون  و درمان 

البته پنج ماه ک دیر نیست اینقد عصبی شدید

ایشالا  همین ماه حامله شی 

2738