2737
2734
عنوان

استخدامی آموزش پرورش اونایی که قبول شدن یا اطلاع دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چه شهری بودی مهمه.اگه شهرستان هاباشی که ظرفیت کمه،شهرهای بزرگ ظرفیتشون بیشتره

خیر  این طور نیست    مثلا  شهر های  خوزستان  به معلم  شدید نیاز  دارن ولی تهران  خیر پس  شهر تهران  سخت تره

چه شهری بودی مهمه.اگه شهرستان هاباشی که ظرفیت کمه،شهرهای بزرگ ظرفیتشون بیشتره

اون شهرایی که ظرفیت زیاد میخان به طبع سطح رقابتی زیاده. به نظرم شهرایی که کم میخان بهتره باز

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       
چه شهری بودی؟

تبریزم. خود تبریز نمیخواد اطراف زده بودم

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       
مشاوره لیسانس برنمیداره فوق میخواد اموزگاری میتونی شرکت کنی

نه بابا با لیسانس میگیرن مشاوره واحد اموزش