2703
2553
عنوان

درمورد این مادرشوهر بیاین نظرتون بگین ک چجوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 24 پست
هرچی گفت تو سکوت کن. هیچی نگو بعدا از حرفت برعلیه خودت استفاده میشه. حتی نظر هم ازت خواست بگو نمیدون ...

من اوایل دلم میسوخت بعد کم‌کم ب خودم اومدم یهو 

من اتفاقا شب چندبار خوابیدم خونشون

مثلا امروز زنگ‌زد بهم میگه سه روزه خونه مادرشه ، ماشین ما دست اوناس حتما مادرشو میبره دور بزنن

من تو دلم گفتم خو هنه دخترا دوست دارن خونه پدرشون باشن 

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من اوایل دلم میسوخت بعد کم‌کم ب خودم اومدم یهو  من اتفاقا شب چندبار خوابیدم خونشون مثلا امروز ...

رابطه ت با مادر شوهرت خوب باشه خیلی عالیه ولی تو این موارد بهش رو نده، بعدا که عروسی کنی کارای خوب جاریتو میگه که مثلا تو رو توی رقابت بزاره و انجام بدی.. این تجربه شخصی خودمه دلسوزانه و خواهرانه بهت میگم اشتباه منو نکن. حرمت خودتو نگه دار، 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرشوهرت ازروحسادت اینارومیگه که جلودارتوباشه توهم حرفاروبه گوش جاریت برسونی که مراقب کاراش باشه ولی توهم محلش نده چون رفته رفته بیشترسرک میکشه توزندگیت

[QUOTE=224275122]مادرشوهرت ازروحسادت اینارومیگه که جلودارتوباشه توهم حرفاروبه گوش جاریت برسونی که مراقب کاراش باشه ول ...[/QUOTE

خیلیم شکاکه مثلا امروز پدر شوهرم رفته نون بگیره میگه رفته نون بگیره ببین با کی داره میچرخه

یا پدرشوهرم با زنی سلام علیک کنه میکه این اینو میخاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2720
رابطه ت با مادر شوهرت خوب باشه خیلی عالیه ولی تو این موارد بهش رو نده، بعدا که عروسی کنی کارای خوب ج ...

من براش پریروز رفتم‌لوازم ارایش خریدم ک‌یجا میره تمیز بره

یا رفتم‌براش جنس خوب پارچه خریدم دادم دوختن ک یجا میره بپوسه ولی نمیپوشه دق میده ادمو

بعد م این‌حرفا میرنه من گوشام‌تکون میخورن

مثلا جاریم رفته مسافرت میگ اووه چرا پول داد بره مسافرت پول یکاری دیگ میکرد من از جاریم‌دفتع نمیکنما ولی این حرفو میزنه من گوشم تکون میخوره ک اووه منم اگ برم یروزی این اینجوری میگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[QUOTE=224275122]مادرشوهرت ازروحسادت اینارومیگه که جلودارتوباشه توهم حرفاروبه گوش جاریت برسونی که مر ...

حاما توی زندگی گذشته اش ماجراهایی بوده که علائم هنوزروزندگیش مونده شایدخیانت دیده ازهمسرش شمابی خبری همین باعثه خوشی شمارونتونه تحمل کنه

هرچی گفت تو سکوت کن. هیچی نگو بعدا از حرفت برعلیه خودت استفاده میشه. حتی نظر هم ازت خواست بگو نمیدون ...

مثلا جاریم حاملس اولین نوه میشه ولی خیلی ریلکسه مثلا لاب لای حرفاش میگ ب جهنم همه حامله میشن همه بچه میارن اولین نفر نیست ک

خووو منم حامله شم یعنی اینجوری میگه؟؟؟

بعد میگ چرا این حامله شده رفته ب دوستاش یا همه مثلا خواهراش یا بقیه گفته ک من حاملم فقط مادر باید بدونه اونم تا ۵ ماهگی ب کسی نگه

اینا بذام تعجب اوره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حاما توی زندگی گذشته اش ماجراهایی بوده که علائم هنوزروزندگیش مونده شایدخیانت دیده ازهمسرش شمابی خبری ...

نمیدونم والاااا

میگه چرا عروسم حاملس رفته ب خواهراش یا فامیلاش گفته من حاملم به جهنم ک خاملس همه حامله میشن

زن بابد سنگین باشه تا ۵ ماهگی ب کسی نگه

اینا میگ من گوشم‌تکون میخوره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2714
مثلا جاریم حاملس اولین نوه میشه ولی خیلی ریلکسه مثلا لاب لای حرفاش میگ ب جهنم همه حامله میشن همه بچه ...

من با همین چندتا مثالی که زدی اخلاق مادرشوهرتو حدس میزنم چجوریه، احساس میکنم این حرفارو از ته دل نمیزنه، دوتا علت داره یا میخواد تو هم از جاریت بدت بیاد وبری تو تیم مادرشوهرت، یا الکی این حرفارو میزنه که مزه دهن تورو بفهمه که اخلاقت دستش بیاد... خیلی محتاط باش

من با همین چندتا مثالی که زدی اخلاق مادرشوهرتو حدس میزنم چجوریه، احساس میکنم این حرفارو از ته دل نمی ...

نه واقعا از ته دل میزنه اینارو  انقدم حرص میخوره سر این ماجرااا

بنظرت چجور ادمیه؟؟

حتی پیش شوهرمم میگه اینارو اخه

1
5
10
15
20
25
30
35